2737
2739
عنوان

حاجت دارا بیان

930 بازدید | 178 پست

امشب میخوام برای اولین بار نماز شب بخونم 

۳۰ نفر اسماشونو بگن تا سر نماز بگم اسمشونو بقیه دوستان هم بگن بین‌نماز یادشون کنم فقط تا ساعت ۱۲ لطفا بگید ساعت ۱۲ میخوام بخونم 

ختم فردا هم فراموش نشه عزیزان حاجتتون روا 😍🌹

ختم سوره واقعه از دوشنبه (فردا) اول ماه قمری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه ها ختم ایت الکرسی هم هست

از اول ماه قمری شروع میشه

همه حاجت روا بشید ان شاالله

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
2738

حاجت روا بشی عزیزم مریم هستم.

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن

توروخدا منم دعا کن دیگه کم آوردم دارم دق میکنم

اسمم فاطمه

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.
بچه ها ختم ایت الکرسی هم هست از اول ماه قمری شروع میشه همه حاجت روا بشید ان شاالله

اگه پریود باشی شما میدونین ختم اثر داره یا نه؟

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
2706