2737
2734
عنوان

انگیزه دوباره رژیم لطفا

1430 بازدید | 49 پست

من ۸۸ بودم الان شدم ۸۱ 

دو ماه رژیم بودم بعدش یه سفر پیش اومد باشگاهم ثبت نام‌نکردم حالا دیگه اصلا نمیتونم باز رژیم بگیرم 

باز دو ماه تا عید مونده و اگه بشه تا ۷۸ بیام خوبه ولی به هیچ عنوان نمیتونم باز اراده کنم کم خوری کنم!!!!! کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه جوری تو دو ماه ۷ کیلو کم کردی؟؟؟ چی خوردی؟؟ چی نخوردی؟؟؟من خودمو کشتم تو دو هفته نیم کیلو . تمام انگیزمو از دست دادم . کاشکی خودمو وزن نمی کردم.  اینقدر با اراده داشتم پیش میرفتم . 

2731

عزیزم صبحا بعداز صبحانه قهوه اسپرسو کافئین بالا بخور حتما معده ات پر باشه بخوری وگرنه بدتر ضعف میکنی من با قهوه از 78 کیلو به 69 کیلو رسیدم خود به خود اشتهات رو کم میکنه کالری شماری هم بکن عالیه من برنامه کرفس رو گرفتم تا عید 4 کیلو دیگه کم میکنم به امید خدا

زندگی شاید آن لبخندیست که دریغش کردیم 🙄🙄🙄

من از آبان با کالری شماری و ایروبیک ۱۵کیلو کم کردم الان ۷۲کیلو شدم .از امروز میخوا رژیم جنرال موتورز بگیرم که تو یه هفته ۳کیلو حداقل کم میکنم

😍روزتان سرشار از افکار زیبا😍
2738

آدم وقتی لاغر میشه عجیب اعتماد به نفسش بالا میره دیگه نیاز نیس هرچیزی اندازت بود و مجبور بودی بخری بلکه انتخاب میکنی چی بپوشی. من الان کلی سایز کم کردم اینقد خوشحالم دوس دارم ۶۰کیلو بشم و دیگه تثبیت وزن کنم

من از آبان با کالری شماری و ایروبیک ۱۵کیلو کم کردم الان ۷۲کیلو شدم .از امروز میخوا رژیم جنرال موتورز ...

اخه چجوری کم میکنی

من از آذر خودمو کشتم ۳کیلو کم شدم.برم ببینم جنرال موتورز چیه!!

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 

هرکی به من میرسه میگی چیکار کردی؟ من همه چیزم میخورم از پفک و کیک و شیرینی و بستنی و پیتزا و... ولی کم، کلا قهوه کافئین بالا اشتها رو میبنده و سوخت و ساز رو بالا میبره

هرکی به من میرسه میگی چیکار کردی؟ من همه چیزم میخورم از پفک و کیک و شیرینی و بستنی و پیتزا و... ولی ...

کاپوچینو چی؟  

کاپوچینو چی؟    

اون چاق میکنه عزیزم قهوه کافئین بالا تلخ بخور نهایتش باهاش یه قند بخور ولی شیر و شکر و اینا نزن اصلا عجیب معجزه میکنه من اشتهام نصف شده

اخه چجوری کم میکنی من از آذر خودمو کشتم ۳کیلو کم شدم.برم ببینم جنرال موتورز چیه!!

برنامه مانکن نصب کردم تو چالشای کاهش وزنش شرکت کردم . روزی ۱ساعت پیاده روی میرم و نیم ساعت حلقه میزنم ایروبیک هم میرم . بشقاب غذامو کوچیک کردم ناهار برنج میخورم اما شام میوه و سالاد واینا

اون چاق میکنه عزیزم قهوه کافئین بالا تلخ بخور نهایتش باهاش یه قند بخور ولی شیر و شکر و اینا نزن اصلا ...

ممنون عزیزم امروز میرم میخرم.تا حالا قهوه نخریدم چون عاشق شیرینی جاتم

2706