2737
2739
عنوان

انگیزه دوباره رژیم لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1448 بازدید | 49 پست
سلام عزیزم. من دیروز رژیمم تموم شد تو این یه هفته دقیق ۴کیلو کم کردم شدم ۶۸💪💪. چون قول دادم اینجا ...

سلام افرین بهت.مرسی که نتیجشو اینجا گذاشتی.

راسش من میخواسم بگیرم رژیمو رفتم هندوانه ومیوه خریدم اما مثلا روز دوم نوشته مارچوبه و شابانک پشیمون شدم چون من ندارم ازکجا گیر بیارم!!جایگزینم داره ایا؟

شما دقیقا چیا خوردی؟

توظاهرتم لاغریت مشخصه یا فقط اب بدن ازبین میره؟!!

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 
آفرییییین خیلی خوب کم کردی  سعی کن برنگرده یه بار منم از اون روز یعنی از ششم که ۸۱ بودم امرو ...

من اول آبان ۸۸بودم که همون روز رفتم باشگاه ایروبیک نوشتم و کالری شماری و کم خوردنو شروع کردم همزمان با ورزش اما رژیم خاصی نداشتم. تا اول بهمن ۷۲ شدم و وزنم استپ شد که یه هفته رژیم جنرال موتورز گرفتم ۴کیلو کم کردم الان ۶۸شدم. فردا دوباره میخوا شروع کنم

😍روزتان سرشار از افکار زیبا😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام افرین بهت.مرسی که نتیجشو اینجا گذاشتی. راسش من میخواسم بگیرم رژیمو رفتم هندوانه ومیوه خریدم ام ...

نه بابا این چیزارو نمیخواد حتما. من روز اول میوه سیب و پرتقال و لیموشیرین و کیوی خوردم. روز دوم کلم و هویج وخیار و گوجه و بادمجون کبابی و کدو خوردم. روز سوم میوه و سبزیجات باهم. روز چهارمم ۵تا موز و سه لیوان شیر کم چرب. روز پنجم دو وعده ۲۴۰گرمی جوجه کباب و ۶تا گوجه. روز ششم باز گوشت پخته اب پز دو وعده ۲۴۰ گرمی و سبزیجات مث هویجو گوجه و خیار . روز هفتمم گفته برنج قهوه ای که نداشتم و نصف پیمانه برنج سفید کته بدون روغن باگوجه درست کردم و ناهاروشام ازش خوردم میان وعده هم باز هویج وخیارو کلم وکاهو خوردم. این لیست کامل خوردنیهام بود همه رو گفتم که فک نکنی مو به مو مث رژیمه خوردم . همینارو هم بخوری کلی وزن کم میکنی گلم.البته هرروزم۱۲لیوان آب خوردم

سلام افرین بهت.مرسی که نتیجشو اینجا گذاشتی. راسش من میخواسم بگیرم رژیمو رفتم هندوانه ومیوه خریدم ام ...

تو ظاهرم مشخصه لباس تنگ میپوشم دیگه میبینم که لاغر شدم سایزم از ۵۰شده ۴۲. لباسام به تنم خیلی گشاد شدن .ضمنن حتما هندونه هم نیاز نبود اون میوه ها که نوشته اکثرا مال تابستونه تو میوه های الانو بخور . هر مشکلی داشتی باز بپرس جواب میدم

2728