2733
2734
عنوان

چه غلطی کردم اومدم تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 183081 بازدید | 1184 پست
اتفاقا میان عزیزم... من یه گزارش تو روزنامه خوندم که شهرستانیا برا پزدادن میان بیمارستانای تهران زای ...

شاید شهرستانهای اطراف تهران که امکانات شهرشون کمه میان وگرنه کسی از اصفهان شیراز تهران مشهد نمیان تهران زایمان کنن.ماهم مشهدیم شهرستانیای اطراف میان مرکز چون شهر خودشون امکانات کمه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوره پهلوی مردم فقیر بودن!؟

بعد از جنگ های جهانی فقر و کمبود ارزاق و تورم کشور و گرفته بود 

احتکار کننده ها اون زمان بودن و بیماری و سطح بهداشت پایین باعث مرگ و میر زیاد بود و . . . 

معمار و طراح داخلی / برای مشاوره طراحی منازلتثن درخواست دوستی بدید 
حالا توهین هیچی،، من که ،، اونایی که میان تهران ساکن میشن حلال نمیکنم،، چون اونا یه شهری دار ...

شما اگه سه نسل قبلتون تهران به دنیا اومدن قبول .ولی من بعید میدونم

در ضمن اگه ذهنیت یه تهرانی اصیل در رابطه با حل مشکل آلودگی اینه پس برای بوی گند تهرانتون میخواید چه کار کنید؟ همه رو مجبور کنید توالت نرن؟

2731
عزیزم خدا بهت سلامتی بده زودتر برگردی پیش بچه هاو خونوادت.. اما  عزیزدلم هیچکس خوشی نمیزنه زی ...

😭😭😭😭😭

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
نمیدونم ،، بعضیا شون میگن،، اکثریت هم کفگیر شون خورد ته دیگ باز میگن ما نمی‌ریم شهرمون،، ...

ديگه مجبورن 

ميدوني تو شهرهاي كوچيك كار نيست

همه چي هم ك تمركز پيدا كرده تو تهران، شركت هاي بزرگ، كارخونه ها

از اساس ايراد داره همه چي

واقعا میگن یا تعارف؟

اینجا که همدیگه رو نمیشناسن که تعارف کنن.

واسه تعطیلات عید یه کابری با خانوادش اومده بود شهر ما مسافرت، جا گیرشون نیومده بود واسه خواب.

تاپیک زد که کجا برم منم گفتم بیاید خونه ی ما،

سه شب واسه خواب میومدن خونه ما و روزا میرفتن میگشتن.

البته خیلی اصرار کردم تا اعتماد کرد.

الان حتی اسمشم یادم نیست

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

استاتر جان اگ کارت گیر کرد تهرانو مجبور شدی بمونی میتونی بری پانسیون بانوان  بمونی

تو دیوار پانسون رو سرچ کن تبلیغاتشونو میاره ی چیزی شبیه خوابگاه هست با تمام امکانات 

شبی هم فک کنم حساب میکنن یا از صدوهجده هم میتونی تلفنشونو بگیری 

ببین مکانت کجاس نزیکترین پانسیون رو پیدا کن 

البته پانسیون ها اکثرا نزدیم مترو هستن نگران نباش

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
بلـ ه ، برخورد داشتیم دیدیمـ چقـدر مرد هستن ×××××  واسـ ه همین با رعایت فاصلـ ه ازشون عبور میک ...

مگه کوردها چیکار کردن ؟  کاش کل ایران مرام ومعرفت کوردها روداشتن

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
فدات  اصلا همتون پاشین بیایین منم بپرم ی غذای خوشمزه درست کنم دورهمی

دلم خواست بیام مهمونتون شم حیف تهران نیستم😍

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2706