2733
2734
عنوان

چه غلطی کردم اومدم تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 183066 بازدید | 1184 پست
جدی؟😂😂الان دعواشون سرچیه 😂

سر تهران  

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
سر تهران    

😂😂😂😂👍

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا وقتی زائرمیاد مشهد دیگه جای سوزن انداختنم نیست

می خواین یه دور هم بریم سراغ مشهد   

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
مامان بزرگ عزیز معلومه قلب مهربونی داری ازت خواهش میکنم با قلب مهربونت برام دعا کنی که تو مصاحبه امو ...

ممنونم عزیزم 🙏😍😍

اگر بنده قابلی  باشم چشمممممم حتما امیدوارم به همه ارزوهات برسی و موفق باشی ❤❤❤

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2731
منم دیروز صبح با دوستم و‌د‌ست پسرش رفتیم اصفهان..حالا نگو برای من برنامه داشتن  منم بلافاصله ت ...

چه برنامه ایی

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
چیزی که من تو روزنامه خوندم نوشته بود از تمام شهرستانا‌.. اصلا اشاره ای به کمبود امکانات نکرده بود ف ...

اینم در نظر بگیرید که روزنامه ها و مجلات برای پر کردن ستوتهاشون،چرت و پرت هم زیاد میگنجونن توی مطالب،اینا اصلا ملاک و معیار درستی نیست برای آمارگیری

خواهرهای گلم اکثر صلواتهایی که خواستین رو براتون فرستادم شما هم منو دعا کنید که خیلی احتیاج دارم 💙💙    
2738
می خواین یه دور هم بریم سراغ مشهد    

اگه بیاین مشهد حلالتون نمیکنیم (از طرف یه مشهدی اصیل)😅😅😅

شوخی کردم قربون امام رضا بشم وقتی میطلبه ما کی باشیم که ناراحت شیم بیاین قدمتون رو چشم عزیزم 

جدی راه اهن از نزدیک ندیدم نمیدونم چه شکلیه😁 همون که سقف داره صندلی هست بعد مسافرا میشینن روصندلی ...

😐😐 اون متروه.راه آهن یه سالن انتظار داره که مسافرا میشینن.بعدش یه قسمت دیگش ریل قطار هست و می ری سوار میشی.تهران خیلی خوبه.ولی شهرستانهای دور خیلی بده

ای بابا. این بحث تهرانی شهرستانی هیچ وقت تموم نمیشه. دوستان راستش من به هیچی کار ندارم اما واقعیت ا ...

ببین من خودم تهران زندگی میکردم و درس خوندم و ... .الان تهران نیستم ولی دارم دق میکنم.آسایشی که تهران هست هیچ جای ایران نداشتم.آخه من چن تا شهر دیدم و رفتم.دلم برای تهران تنگه😟 دلم برای تنها قدم زدن تو شهری که کسی بهت زل نمی زنه تنگ شده...

دلم تنگه😥

نه عزیزم،، سرسام نشو،، چون من دارم به همه شون میخندم،، خانواده همسرم خارجی ان،، دارن هر هر به فقر فه ...

چقدر نووووشتی... معلومه خیلی دردت اومده اتفاقا،چقدم سعی داری بگی خارجی هستیم 😂

خواهرهای گلم اکثر صلواتهایی که خواستین رو براتون فرستادم شما هم منو دعا کنید که خیلی احتیاج دارم 💙💙    
😍😍😍

میشه عکستونو دوباره بذارین گذاشتی لایکم کن

میزنم گیتار و میخونم🎻🎶میزنی زار و میدونی💔من اینجوری خالی میشم🎶تو اینجوری نمیتونی💔 میرم توو ماشین و فقط💔با یه موزیک دادمیزنم🎶 میرم ولی یادت نره💔برنده ی بازی منم✌ برو و دوراتوبزن😏🎶میرم و دور نمیزنم💔 برو و غراتو بزن🎶میرم و غر نمیزنم💔 میرم و کل این تنم🎶 پُره از زخمِ توئه💔 دل من پَر پَره اما🎶میرم و غنچه میزنم💔

دوستان عزیز من رسیدم خونمون  

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

تا بیشتر دعوا نشده با اجازتون تاپیک رو قفل میکنم ممنون ازهمه دوستانی که محبت داشتن دنیا با وجود شما قشنگه  

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
2706