2737
2739
عنوان

من چیکار کنم من ناراحتم

94 بازدید | 13 پست

سلام.مادربزرگ شوهرم فوت کرده شهرستانه منم دو تا دختر دارم بزرگه مدرسه میره تصمیم داشتم بگم مامانم نگه داره اونم میگه دکتر میرمو از اینجور حرفا بعد مامانم میگه حالا یکاری میکنیم.ولی شوهرم میگه من خودم میرم ولی میترسم تو راه شوهرم خسته میشه از رانندگی باز من کمکش بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زشته بزار پیش مامانت برو یه سر

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
زشته بزار پیش مامانت برو یه سر

مامانم خونش تا اینجا نیم ساعت راهه من گفتم بچه رو ببرم مدرسه برم یه دوست خوب دارم اگه مامانم نرسید اون بره بچمو بیاره ولی شوهرم میگه به دردسرش نمیارزه

من خودم شخصا دوس دارم با شوهرم باشم ولی تو‌همچین شرایطی بخوام برم بین کلی فامیل سختمه..اونم فامیل شو ...

من سختم نیست الانم با بغض دارم حرف میزنم نمیخوام تنها بره یعنی بدون من بره

2738
مامانم خونش تا اینجا نیم ساعت راهه من گفتم بچه رو ببرم مدرسه برم یه دوست خوب دارم اگه مامانم نرسید ا ...

خب اگه شوهرت قطعا میگه نیا ک نرو بیخیال

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

عزیزم اگه هم نتوستی بری مشکلی نیست که منم عموم فوت شد به خاطر بچه هام نتونستم برم  فقط شوهرم رفت

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
شوهرم به خاطر بچه ها میگه .الانم که راهها معلوم نیست برفیه با نه

چی بگم اگه فامیلاشون حرف در میارن یا گله میکنن برو