2733
2739
رو رنج ۵۰‌چی میشه خرید

خیلی چیراعزیزم.من کلی چیزمیتونم باپنجاه بخرم.مثلایه جفت صندل.کیف.بلیز.روسری.وسیله های کوچیک اشپزخونه.نخندیدا.ولی دودست استکان خوسگل خریدم شد25

میشه بپرسم چی میخوری عزیزم اخه من خیلی قبولت دارم 😍😘

اولش متوجه نشدم

لطف داري به من عزيزم❤️❤️❤️

من مامانم عاشق تابلو فرش و تزئيني و اينجور چيزاي 

براش تابلو فررش و ساعت هاي شني گرفتم و اينكه ايندفه ميخوام سفارش بدم نقاشيشو بكشن😍

مادر شوهرم اهل لباسه هميشه لباساش مرتب و جديده برا همين معمولا براش لباس هاي مجلسي و شيك ميگيرم 

نقره هم دوست داره 

ايندفه ميخوام براش سرويس نقره بگيرم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولش متوجه نشدم لطف داري به من عزيزم❤️❤️❤️ من مامانم عاشق تابلو فرش و تزئيني و اينجور چيزاي  ...

اینکه عالیه  😍ممنون عزیزم 

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
اینکه عالیه  😍ممنون عزیزم

قربونت برم گلم❤️🌹

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

شما خانمایی ک ب مادر خودتون کادو نیدین ب مادرشوهر نمیدین شوهراتون اعترآض نمیکنن؟والا مادرشوهر منم ب من هیچی نمیده اما من از اول ب جفتشونم هر چی بدم تو ی قیمت میدم شوهرمم دیگ عادت کرده یعنی تاحالا نشده ب مادرم 5تومن بیشتر بدم والا

مادر شوهر من خوبه اصلا تو زندگیم دخالتی نداره سالی ی بار شاید بیاد خونمون بیشتر ما میریم ولی کلا خیلی بی خیاله مثلا من مادربزرگم فوت شد مادعوتش کردیم نیومد یا من ی سال نامزد بودم ی بار دیدنم نیومدن خونواده شوهرم هیچ کادوام ندادن حتی پاگشا،بعد خودشون از اون خونواده هایی هستن ک خیلی از پسر توقع دارن

2740
من اگه به شوهرم بگم بیا 100 یا 200 بدیم اون میگه نه

شوهر من چیزی نمیگه.چون اونم من میدم خودش نمیده.ضمنا مادر شوهر من تا حالا برام یه جفت جورابم نگرفته .حتی مثلا روز پرستار یه تبریک خشک و خالی هم نمیگن.

من اگه یه چیز خوب بخرم واسش یا بگم گرون قیمت یا پول زیاد. خواهر شوهرم تیکه میندازن بهم. که تو فن باز ...

ماشالله چقدر خواهر شوهر داری بگم خدا زیادش کنه؟!!!

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
شوهر من چیزی نمیگه.چون اونم من میدم خودش نمیده.ضمنا مادر شوهر من تا حالا برام یه جفت جورابم نگرفته . ...

منم مادر شوهرم یه جوراب ناقابل واسم نگرفته.. هنوز میاد مال دختراش بهم نشون میده یا تعریف میکنه که مادرشوهراشون فلان کارو کرده 

2706