2737
2739
چهار

ایناک پسرونس

ازاون عروسکیای خوشگل بخر

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکیه پسرانه ست

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2731
اینو بگیر اگه ۵۰تومنه چون زود کوچیک میشه کفش دلت نمیسوزهالبته راحتی کفش درجه ی اول توجهه

من براش گرفتم دوماه پیش الان براش کوچیک شد مجبور شدم دوباره بخرم

چون همسن خودمی پرسیدم منم یه دختر دارم وباردارم ولی نمیدونم با دوتا بچه چطور درس بخونم😟

من درسو ول کردم😔البتع اگ مادرشوهرت یا مامانت نزدیکت باشن راحتی

من براش گرفتم دوماه پیش الان براش کوچیک شد مجبور شدم دوباره بخرم

برا همین میگم من اول راحتی کفش برام مهمه بعدم واقعا برا بچه ها گرون دوس ندارم ماشالله زود به زود بلا استفاده میشن بخاطر رشدشون

2740
خب پسره

فکرکردم دختره 

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
وا خب یه سماره بزرگ یا دوسماره بزرگ بگیر بچه فوری قد میکسه هرچی میخری بزرگ بخر یه خورده  

من تو کفش خریدن همیشه همون سایز پای دخترمو میگرفتم میذاشتم کیپ میشد اونم بیشتر شوهرم اینطور اصرار میکرد چون میگفت اونا بزرگن از پاش درمیان دیگه کلافه شده بودم هرچندماه باید میرفتم کفش میخریدم براش چون پاش بزرگتر میشد الان دیگه بزرگ میگیرم 

نه😛

2706