2733
2734
خب بچه اولت چن سالشع؟

دیگه فروردین میشه4

ولی ناگفته نماند که هفته پیش سونو گفت قلب بچه نمیزنه ورشدش متوقف شده ـ7هفته هستم ،بعد دکتر گفته بعداز یکهفته باید تکرار کنی تامطمئن بشیم الان فردا یه سونوی دیگه دارم که همچی مشخص میشه...فقط نمیفهمم الان12روز گذشته که دکتر گفت قلبش نمیرنه وشاید خونریزی  ولی من نه لکی بینی دارم ن خونریزی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو کفش خریدن همیشه همون سایز پای دخترمو میگرفتم میذاشتم کیپ میشد اونم بیشتر شوهرم اینطور اصرار می ...

منم مادرم یادم داده الان تو عید میگیزم واس هردو بعد بمونه  پاییز بخرم دمپایی زود زود میخرم چون با بچه ها بازی میکنه پاره میکنه ولی کفس تو سال دو یا سه بار 

2731
کاپشن این رنگیم داره

خوب چه بهتر انشالله بسلامتی بپوشه بچه ها درحال رشد هستند زیاد رولباس وکفش شون سرمایه گذاری نکن

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
وا خب یه سماره بزرگ یا دوسماره بزرگ بگیر بچه فوری قد میکسه هرچی میخری بزرگ بخر یه خورده 

من اول شمارو ریپ کردم  ولی اصلا به اسمتون دقت نکردم تاخودتون که ریپ کردین خوندم😢😭

2740