2737
2739
عنوان

سرزده و یهویی خونه کسی که بچه کوچیک داره، نرید

| مشاهده متن کامل بحث + 2715 بازدید | 148 پست
من خودم ادمیم ک دوس ندارم کسی کمکم کنه وقتی دارم کارو انجام می دم عصبی می شم واقعن بنظرم مهمون سرزد ...

من دوس دارم تنها باشم که کاریو انجلم بدم کسی پیشم باشه آشفته میشم همهچیو قاطی میکنم تازه یه کوچولو تنبلم میشم کارارو میندازم به اون😉😉😁😁😅😅😅

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه بار برداشت عمه شوهرمم با خودش اورد مادرشوهر بدذات منم نه میوه داشتم نه شام خدا لعنتش کنه کلی حرص خوردمو خجالت کشیدم بعد گفت اصرار کرده برم خونشون !!گفتم نین ساعت قبل نمیشد زنگ بزنید ؟

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

کاش اینو تو تلویزیون آموزش میدادن.واقعا لازمه فرهنگ سازی بشه

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2740
من دوس دارم تنها باشم که کاریو انجلم بدم کسی پیشم باشه آشفته میشم همهچیو قاطی میکنم تازه یه کوچولو ت ...

من خب از اونجایی ک تو خونه پدر مادرا زیادی بچه پسرشونو درمورد کارای داخل منزل نازپرورده بار میارن ی خرده توی انجام دادن اینجوری کارا کندم یکیم ک جلوم می چرخه بدتر دست و پامو گم می کنم

و خب خیلی وقتا خانمم نیست سر کاره 

همین دیروز بود مهمون سرزده اومد می خواستم خودمو تو سینک ظرفشویی غرق کنم اون لحظه

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
ببین خب شاید تنها کولیک اذیتش نمیکنه  رفلاکس پنهان نداره ؟

تا الان دوبار دفترچه بیمه شو عوض کردم از بس دکتر بردمش...اوایل میگفتن نفخه..حالا میگن کولیک...از بس گریه میکنه میگم الان که یه چیزیش بشه خدانکرده😢دکتر ها میگن کولیک..رفلاکس چطوریه

من انقد بدم میاد کسی سر زده بیاد 

یه همسایه داریم میاد در خونه تا درو باز میکنی درو هل میده میاد تو ! بدون اینکه من تعارفی کنم 

چندین بار این کارو کرد اونم صبحا ک هنوز رختخواب دخترم پهنه ظرفای صبحونه هست وو اخه من تایم تمیزیم کاریم ۱۲ ب بعده

منم دیگه هر چی در میزنه درو باز نمیکنم والا بخدا میترسم باز بیاد داخل خب آدم خجالت میکشه

تا الان دوبار دفترچه بیمه شو عوض کردم از بس دکتر بردمش...اوایل میگفتن نفخه..حالا میگن کولیک...از بس ...

الهی بگردم طفلک

پسره یادختر

ریفلاکس اشکار شیربالا میارن 

ولی ریفلاکس پنهان علائمش اینه. خودشو کمونی میکنه بیقزاره جیغ میزنه سرش عرق میکنه دستاش و پاهاش سرده

با تکون اروم‌میشه پستونک و شیشه رودوست داره 

و خوابش سبک و نامنظمه توخواب گریه میکنه 

ای همه هستی ز تو پیدا شده..... 
2706