2733
2734
عنوان

سرزده و یهویی خونه کسی که بچه کوچیک داره، نرید

| مشاهده متن کامل بحث + 2715 بازدید | 148 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من خودم ادمیم ک دوس ندارم کسی کمکم کنه وقتی دارم کارو انجام می دم عصبی می شم واقعن

بنظرم مهمون سرزده ای ک کمک نکنه هزار بار بهتر از اونیه ک کمک می کنه 

ادم واقعن باید ترجیحات طرفو لحاظ کنه

اصن چرا بی دعوت باید جایی رفت

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
2731

من یه جامستاجرم ۳ ساله اینجام 

دقییییقا اونروزی که صبحش زود پاشده بودم بیرون بودم ظهربرگشتم وناهارخوردیم و نا نداشتم ظرفا رو بشورم 

بچمم خوابش میومد اومدیم چرت بزنیم(اصلا بعدازظهرا نمیخوابما)چون صبح زودبیرون بودم  وخوابم میومد

یه چرت کوتاه زدیم که زنگمونو زدن 

با موهای ژولیده چشام وانمیشد خونه نامرتب همسایه های طبقه بالا گفتن مهمون نمیخوای😐😐😐😐😐

اخه نامردا اخه بی اتصافا یکیتون میومد میگفت نیم ساعت دیگه همگی میایم خونت. اماده میشدم

لباسم نامناسب موها ژولیده 

لباسشویی لباسارو شسته بود ریختم رو اپن که پهن کنم بچم گریه کرد 

ظرفای ناهارتوسینک اجاق گاز کثیییییف چون شوهرم ناهارو پخت ازبیرون اومدیم

بعد بدترررررر ازهمه اینهاااااا مفتضحترینش اینکه شو رتم صبح پوشیدم دیدم به دردنمیخوره انداختم سطل تواتاق خوابم که برگشتم بردارم 😫😭

بعد مهمون ک اومد گوشیش زنگ خورد رفت اتاق خواب حرف زد😐😐😐😐😐😐😐 

تازه وقتی گفتن یاالله مهمون نمیخوای گفتم بله بله بفرمایید موهام رو هوا بود بچم ازخواب هراسون شده ناله میکنه  بعل نکردم دنبال کلیپسم میگشتم پیدا نمیشد لامصبببب🤕🤕 همون ظهرش پسرم انداخته بود زیرمبلا .مهمون برام‌پیدا کرد داد😔😭

لباسای رو اپن هم ریختم رو تخت در اتاقو بستم 

تازه اون قسمت حوله ای تِی رو داده بودم همسرم بدوزه ظهر باخودش اوردم گذاشت رو اپن😭

اونم دیدن رو اپن🤕

بعد سرپاکه بودن اشپزخونه رو دید زدن که کابینتات چه تمیزه 😐ولی سینکم پر و نامنظم واشغال ناهار 😥😭

بدترین روز عمرم بود 

تاحالا من شو رت اونجا ننداخته بودم به عمرم😥😭

داغ دلم تازه شد 

امااینو بگما خونم تمیزبود جارو دستمال روز قبلش زده بودم فقط نامنظم بود 

چه زیادشد😄ببشقید

ای همه هستی ز تو پیدا شده..... 

منم پدر شوهرم کلید داره‌ ولی قبلش در میزنه صدام میکنه اگه خونه نباشم کلید میندازه میره تو

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

منم فامیل شوهرم چون ما شهرستانیم از تهران میان خونه ما همبشه هم بیخبر میان منم با دو تا لچه کوچیک و شیطون همیشه به هم ریختس خونمون اعصابم بهم میریزه اگه بهم یه ساعت قبلش بگن همی چی رو جمع میکنم 

بعضیا شعورشون نمیرسه رسیدن دم در اول شروع میکنن زنگ زدن به گوشی ینی نابودی اگه جواب بدی میگن پشت در ...

وای خانواده شوهر من دقیقا همینجور بیشعورن

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

تا حالا برام پیش نیومده

فقط یکبار عموی شوهرم از راه دور میومد سرزده بعد ما خونه نبودیم برگشتن شهرشون🤣🤣🤣🤣🤣🤣

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2706