2737
2739
عنوان

انتقاد از خانوادتون توسط همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 63 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابای منم اینطوریه  همش فکر میکنه خانواده خودش برتر از خانواده مادرمه در صورتیکه اگه گندای خان ...

خدا شاهده منم به رو نمیارم چون حال دعوا ندارم این دور برداشته که چه خبره چند تا از گندای مامانشو گفتم تو روش یکم دهنشو بست

2731
ما هم همه دعواهامون سرخانواده نفهمشه دیروز خونه بابام بودیم مادره زنگ زد گفت به خانمت زنگ زدم جواب ن ...

ما هم امروز از صبح خونه مامانش بوديم گفت و خنديد يه ساعت رفتيم خونه بابام آخرشم بهم گفت جمع كن بريم اومديم گفت بابات بي احترامي كرده اي خدااا

ما هم امروز از صبح خونه مامانش بوديم گفت و خنديد يه ساعت رفتيم خونه بابام آخرشم بهم گفت جمع كن بريم ...

اینم همینجوریه بس که عوضین اینا اونروز اخم و تخم میکرد جواب کسی رو نمیداد مث زهرمار نشسته بود چرا چون بابام عکس تحفه خواهرشو دید بهش تبریک نگفت 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2740
من فقط کتکم بزنه گذاشتم رفتم 

کجا رو دارم برم باید مقابلش وایسم تا یه دوره که بزاره کنار

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
اینم همینجوریه بس که عوضین اینا اونروز اخم و تخم میکرد جواب کسی رو نمیداد مث زهرمار نشسته بود چرا چو ...

منم همش نگرانم بابام يه حرفي نزنه بخدا

حاضرم نرم اصلا

خونه مامانش خيلي خوبه منم ميگيرم خودمو ناراحت ميشه

منكه نابودم  بابام امشب يه چيزي به شوهرم گفت ما هم مهمونا بودن بلند شديم اومديم دلم ميخواست بم ...

منم خانوادم امشب اومدن پیش دخترم دو ماهشه خونه ما موندن بچه رو نگه دارن که من خیر سرم برم بیرون روحیه م عوض شده که از اول تا آخر فقط اشک ریختم .خدا سرشون بیاره.البته آخرش اصلا قهر نکرد منم قهر نکردم چون مامانم اینا خونمون بودن ولی خیلی سرد شدم ازش دوس دارم فقط من و دخترم باشیم آرامش مطلقه واسم دیگه به هیچکی احتیاج ندارم

منم همش نگرانم بابام يه حرفي نزنه بخدا حاضرم نرم اصلا خونه مامانش خيلي خوبه منم ميگيرم خودمو ناراح ...

این رفتاراشه بعد منو بخاطر یه زنگ اون مادربیشعورش اینجوری ضایع مبکنه کلی گریه کردم هی میگفتن کجا میرین الان که زوده گفت کار دارم کار دارم پرید تو ماشین خاک برسرش 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2706