2733
2734
عنوان

انتقاد از خانوادتون توسط همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 63 پست
اره ..همه مردا فک میکنن خانوادشون بهترن ..ولش کن بزا با توهماتش خوش باشه ..میتونی همونجا جوابشو بده ...

امشب دلم شكست و آرزوي مرگ كردم

حس ميكنم فوق العاده بي سياستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقصیر خانواده ماهاست که ایناروآدم حساب میکنن ارج و قرب میدن احترام میزارن مثل پدرمادرای بی ارزش و مزخرف خودشون نیستن که هرچی هرکاری برا اذیت عروس میکنن

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2731

بابای منم اینطوریه 

همش فکر میکنه خانواده خودش برتر از خانواده مادرمه در صورتیکه اگه گندای خانواده شو ب روشون بیاری انقد ادعا نمیکنن مشکل اینجاست  از بس مامانم هیچیو بر روش نیورده فک میکنه خیلی سرن 

2740
خیلی درداوره من حالم بد میشه واقعا.بخدا فقط اعتماد به نفس کاذب دارن وگرنه هیچی نیستن اون موقع خانواد ...

دقیقا یه بد ذاتن که نگو ولی پسرشون ازشون یه طرفداری میکنه انگارکین اولا چیزی نمیگفتم ولی حالا جوابشومیدم ازسوختن بهتره کتک هم میخورم حرف هم میشنوم ولی جوابشومیدم ندم بدتر عذاب میکشم

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

ن شوهر من میدونه ک خانوادم خوبن خدایی...ولی شوهرخواهرم اه اه مرتیکه جو میگیره مثلا یجیزی میگه راجب خانوادم..خواهرمم هیجی نمیگه گند میزنه ب اعصابم ولی من حتی باهاش دعواام میکنم و حرف نمیزنم و چندروز پیش این اتفاق افتاد.مرتیکه ی مفت خور....من خیلی تعصبیم نمیدونم خوبه یا بد.رو مامانمم ک خیلی حساسم.حتی تو دل خودمم ازش بد نمیگم

اره ..همه مردا فک میکنن خانوادشون بهترن ..ولش کن بزا با توهماتش خوش باشه ..میتونی همونجا جوابشو بده ...

جوابشو دادم ولی میترسم ازش نمیتونم خیلی باز حرف بزنم کلی هم گریه کردم ولی از درون ناارومم 

ما هم همه دعواهامون سرخانواده نفهمشه دیروز خونه بابام بودیم مادره زنگ زد گفت به خانمت زنگ زدم جواب نداده همینو بزرگ کرد پاشو بریم الا بلا کار دارم خونه بریم بریمممم خیلی دلم شکست خیلی 

خونه خانوادش صبح میریم تا شب اما خونه ما ۲ساعتو انگار تو عذابه 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2706