2737
2734
عنوان

چرا چینی ها اینقدر کثیف و چندشن

| مشاهده متن کامل بحث + 49482 بازدید | 560 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب احمقا لاقل بکشن بخورن 

اونا از زجر کش کردن حیوانات لذت میرن بهانه شون هم اینه که ویتامین خالص وارد بدنشون میشه

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی
2731

این همه در مورد غذاهاشون گفتین فکر کنم دستشوییاشون رو ندیدین. دستشوییشون خیلی چندش تر از این چیزاییه که میخورن. توی محیطای عمومی بین هر دستشوییشون دیوار ندارن. یعنی توی یه اتاق مانند کنار هم ۶،۷ تا سنگ دستشویی هست. یعنی نشستی داری کارتو میکنی یهو یکی میاد کنارت میکشه پایین و کارشو انجام میده.😂😂😂😂 

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

آدم حالش بد میشه اخه این چه کاریه  که اینا میکنن؟

کسایی که میگن  چین  یک میلیارد جمعیت داره به اینم توجه کنن که پهناورترین  کشور دنیاست و میشه کشاورزی کرد چرا نمی کنن 

نه خیر اینا حشره خواری و کثافت خواری رو دوس دارن 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
از سر فقر موش میخورن 

هر کی اینو بهت گفته باورش نکن هندوستان پرازحیواناته جورواجوره که میتونه کل جمعیت میلیاردی هند رو سیر کنه اما چون مردمش به خوردن گوشت حیوانات اعتقاد ندارن نمیخورنشون سو تغذیه هندیاهم بیشتر بخاطر منعشون از خوردن گوشته پروتئین به بدنشون نمیرسه اگه بخوان کلی حیوون دم دستشون هست حالا چرا موش؟؟؟؟؟!!!!

حالم بهم خورد🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

.......... _ ....‌_ ........_ ......... _ ..............._ ....... 

پدسگای آشغال خور 

این نقطه چینا همش فحشه یعنی کثیف تر از اینا نیست 😷😷😷😷😷😷😷🤮🤮🤮

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2740
این همه در مورد غذاهاشون گفتین فکر کنم دستشوییاشون رو ندیدین. دستشوییشون خیلی چندش تر از این چیزاییه ...

آره منم دیدم تو تلویزیون اما این دسشوییا تو اروپا هم هستش

آره منم دیدم تو تلویزیون اما این دسشوییا تو اروپا هم هستش

جدی؟ اروپا رو نمیدونستم. ولی واسه چین رو دیدم. خواهرم رفته بود. میگفت داغون شدیم بابا.🤣🤣🤣

مسخره میکرد میگفت دورهمی میرفتن دستشویی.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

سوپ

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
جدی؟ اروپا رو نمیدونستم. ولی واسه چین رو دیدم. خواهرم رفته بود. میگفت داغون شدیم بابا.🤣🤣🤣 دورهمی ...

آره من مستند زیاد میبینم یکی از کشورهای اروپایی رو نشون میداد یادم نیست کدوم بود توالتاشون بدون دیوار بود

نکنه واسه کیک هاشون  هم  آرد و  شکر و خامه کافی ندارن 

که توش کرم می ریزن؟ 😒

بهش میگن تفاوت فرهنگی!!درکش خیلی سخته ظاهرا😑ولی مطمئن باشید حیوانی تر از خوردن غذای به نظر شما چندش ...

وا

هر چیزی که نمیشه تفاوت فرهنگی.. عصر حجر که زندگی نمی کنن بیرحمی شون هم تفاوت فرهنگیه همه چیرو زنده زنده میخورن.،. نشان آدمیت کجاست 

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین ،،،به زودی خواهی آمد می دانم ..نذر آمدنت کرده ام صلوات را.. اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم والعن اعدائهم اجمعین

قطعا به ایران می رسه

چینیها چون جمعیتشون زیاده همه چی می خورن و گرنه می میرن از گشنگی، اگر خوراکشون انتخابی باشه کفاف نمی ده براشون

تمام کشورها ی درست و حسابی پرواز ها شون رو لغو کردن و هتل دار ها همه افسرده شدن 

بعد امروز اخبار نشون می داد اصفهان پر از توریست چینی و افتخار هم می کردن

حالا وقتی اپیدمی شد تو ایران 

2706