2733
2734
عنوان

چرا چینی ها اینقدر کثیف و چندشن

| مشاهده متن کامل بحث + 49475 بازدید | 560 پست
عجیبه ک فقط گوه نمیخورن😳

گوه  نمیخورن 

ولی اسنک هایی دارن که به  مدفوع  شبیه سازیشون  میکنن و میخورن.

در این حد آشغال😐

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
آره من مستند زیاد میبینم یکی از کشورهای اروپایی رو نشون میداد یادم نیست کدوم بود توالتاشون بدون دیوا ...

پژوهشگران توالی ژنتیکی کروناویرویس جدید را با دیگر گونه‌های شناخته‌شده‌ی آن مقایسه کردند و در تجزیه‌و‌تحلیل اولیه‌ی خود دریافتند ویروس تازه مخلوطی از دو نوع کروناویروس است که اولی از خفاش‌ها نشئت می‌گیرد و دیگری منبعی ناشناخته دارد. این فرایند ادغام که «نوترکیبی ژنتیکی» نامیده می‌شود، ظاهرا بیشتر در بخشی از RNA ویروس آشکار است که به آن امکان می‌دهد گیرنده‌های سطح سلول را تشخیص دهد. پژوهشگران سپس برپایه‌ی الگوهای RNA ویروس تازه که با دیگر کروناویروس‌های مارآورده مشترک است، نتیجه گرفتند محتمل‌ترین میزبان طبیعی ویروس مار است. مارها معمولا به‌عنوان غذا و جایگزین دارو در چین پرورش می‌یابند و فروخته می‌شوند.

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قطعا به ایران می رسه چینیها چون جمعیتشون زیاده همه چی می خورن و گرنه می میرن از گشنگی، اگر خوراکشون ...

بخشکی شانس, ببچاره ما اصفانیا😐

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
هر کی اینو بهت گفته باورش نکن هندوستان پرازحیواناته جورواجوره که میتونه کل جمعیت میلیاردی هند رو سیر ...

حالا سوال من از شما اینه

ازین همه نفرت چی عایدت میشه؟

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2728
چینی ها خیلی گیاه میخورن، برنج غذای اصلیشون هست و سبزیجات زیادی مثل کلم و هویج و ... میخورن کنار غذا ...

منم چین رفتم و تجربم مثل شماست، ندیدم که سگ و سوسک و ،،، بخورن، سطح فرهنگ و اقتصادشون الان بالا رفته

احتمالا این تغذیه مربوط به مناطق خیلی فقیر باید باشه 

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند

آره با جنساشون ممکنه بیاد ایران 😑😅

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
منم چین رفتم و تجربم مثل شماست، ندیدم که سگ و سوسک و ،،، بخورن، سطح فرهنگ و اقتصادشون الان بالا رفته ...

من پکن، شانگهای، هانگژو بودم

اصلا همچین چیزهایی رو ندیدم

مردم همه مرفه نبودن، اتفاقا جاهای معمولی و بازارهاشونم که غذا میفرشن رفتم، غذاهای دریایی دیدم، خرچنگ و میگو و هشتپا و ...

ولی کرم و سوسک و خفاش و جیش و جنین و ... ندیدم.

شاید جاهای دور افتاده اینطوری باشن

ولی کشاورزی فوق العاده قوی دارن

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2740

اینجا شانگهای هست

چون چین باد و بارونهای وحشتناکی داره، برای محافظت از درختها، استند های مختلف طراحی کردن

خیابون رو ببینید

نمیدونم چین رو چطوری تصور می کنید !

من پکن، شانگهای، هانگژو بودم اصلا همچین چیزهایی رو ندیدم مردم همه مرفه نبودن، اتفاقا جاهای معمولی ...

منم پکن و شانگهای، شنزن و گوانجو بودم، بدون تور و راهنما هم بودیم، در نتیجه فقط تو مکانهای بالا شهر نگشتیم، همه جا دور زدیم ، منم حتی یک مورد از همچین تغذیه هایی ندیدم، برام سفر به یاد موندنی بود، من به خاطر شغلم با چین ها اشنایی دارم، ادمهای خیلی خوبین، و از این حرفها واقعا دلگیر میشم

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
2706