2737
2734
عنوان

زندگی آپارتمانی

1385 بازدید | 21 پست

دوستان بنظرشمازندگی کردن تو خونه اپارتمانی سخته؟ چندوقتی هست که تو فکرشیم اسباب کشی کنیم بریم جای دیگه الان خودمون ویلایی ساکنیم ولی اونجایی که میخوایم بریم اپارتمانه میگن  کسی که توخونه ویلایی ساکن بوده خونه اپارتمانی براش سخته نظرشما چیه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه من اصلا سختم نیست فقط نبود باغچه کلافه ام کرده

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2740
جدی؟ 

میدونی خب بستگی هم داره ممکنه شانس داشته باشی با همسایه های خوب بیوفتی و یا بلعکس اووو تازه چه قدرم سر جا پارکا و این چیزا به مشکل بر خوردیم موقعی که اپارتمان بودیم در کل اول اون محیطی که میخوای بری یکم پرس و جو کن ببین همسایه هاش چطورن بعد برو

با خدا باش پادشاهی کن😇
خیلیم خوبه عزیزم بستگی به آدمای ساختمونم داره بعضیا فرهنگشو ندارن  مثلا ساعت رفت امد خودشون یا ...

نه جاش وهمسایه هاش که خوبن ولی خب بیشتر نگران اینم دلم برا همین خونه قبلی وحیاط تنگ بشه