2733
2734
عنوان

زندگی آپارتمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 1385 بازدید | 21 پست
جاش که جای بدی نیست همسایه هاشم تاجایی که دیدم بد نبودن

ببین مثلا من خیلی پرسروصدام جایی انتخاب کردم ک همسایه هام با خونه شلوغ پررفت و آمد مشکل نداشته باشن خونمم عایق صدائه یا برام نظافت مهمه همسایه هام باید تمیز باشن آشغال بزار تو راهرو پنج دیقه بعد برمیدارم و اینا نباید باشه کنار بیایین خوبه امنیتش بیشترم هست

میشه برای سلامتی مامانم یه صلوات بفرستین؟!خدا مامان های مهربونتون رو حفظ کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگی  آپارتمانی قانونهای خودشو داره.

البته هراپارتمان یه جوره.

بعضی از اپارتمانها صاحبخونه هم ساکن اونجاست.

بستگی داره صاحبخونه خوب باشه یا خیر.

واینکه همسایه ها خوب باشن یا خیر.

واینکه اخلاق خودتون چجوری باشه درون گرا یا برون گرا!!!

بعضی ها دوست ندارن با همسایه ها رفت و آمدی داشته باشن.

بعضی ها خیلی صمیمی و گرم هستن حتی غذا هم برای همدیگه میبرن.یا بچه هاشون خونه ی همدیگه میان و بازی میکنن.

هزینه شارژ و تمیز کردن راهروها هم هست ولی بعضی از ساکنین آپارتمانها میگن خودمون تقسیم کار میکنیم و انجام میدیم.

درمورد همه اینها باید سوال کنید.

ولی اگر دوس دارین مستقل باشین و شرایطشو  دارین بازم خونه ی دربستی بگیرین.

مسلما خونه ی ویلایی نور بهتر

حیاط و همه چی زیر نظر خودتونه و کسی شریک نیست.

🌹🌹🌹

آرامشی که اکنون دارم مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم😊
2728

اگر بچه زیر 15 سال داری ویلایی بهتره 

جاش بازه واسه سرگرمی و دوچرخه و اسکیت و خاک بازی و گل کاری و تفریحات مناسب سنش. 

حتی راحت میتونه حیوون خونگی داشته باشه. 

آپارتمانی سر و صدا سایر واحد ها رو باید تحمل کنی از دعوای زن و شوهری گرفته تا روابط زناشویی تا سر و صدای نی نی  تا تمرین ساز موسیقی.

اگر فرهنگ پایین باشن همسایه ها که مشکلات بیشتره. مراسم خداحافظی مهمونای همسایه نصفه شب تو راهرو، جاروبرقی کشیدن واحد بالایی 12 شب، گردو شکستن طبقه بالا روی زمین و مواردی از این قبیل

آرامش و آزادی تو خونه ویلایی خیلی بیشتره.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

۲۱ سال تو خونه ویلایی زندگی کردم ک حیاط بزرگ و کلی درختم داشت و ...خلاصه ی صفای دیگه داره 

بعد عروسی آپارتمانی خریدیم اوایل برام سخت بود دلگیر بود مخصوصا ک عادت داشتم برم تو حیاط قدم بزنم ...ولی الان دیگه عادت کردم 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑