2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵ شنبه خاکسپاری بودم تو غسالخانه هر دو دقیقه یک مرده میدادن بیرون ایتقدرررر مرگ زیاد شده 

ما زندگی عادیمونو میکنیم اما خبر نداریم وقتی داریم نفس میکشیم و خوشحالیم آدم ها میمیرن و متولد میشن..

چقدر قبر خالی اماده ۳ طبقه بود همشون منتظر مان تا خونه ابدیمون بشن مجبوری از روشون رد میشدم خیلی ترسیدم

باید یاد مرگ هم باشیم تا مراقب رفتارمون باشیم دیر یا زود هممون رفتنی هستیم اینقدر سریع کارای دفنمونو میکنن سریع میشورن و نماز و میزارن تو قبر و تلقین بعدش خاک میریزن ..

مامان بزرگ مهربونم چقدر ذوق میکرد از شلوغی خونش اما ما همه ترکش کردیم و رفتیم اون موند و سکوت سرد قبرستون...

سعی نکن فکر کردن به مرگ خوراک روزانه ت باشه چون بخودت آسیب میزنی

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
2731

من حواسمو پرت میکنم. بالاخره یه روز میمیرم دیگه والا دیگه لازم نیس بهش فکرم بکنم.

همینکه از خدا بترسم باعث آزار نشم بسمه. بهم حس خوبی میده

تظاهر میکنم به زندگی کردن

نه افسرده نیستی مرگ طبیعیه همه میمیرن مهم اینه که از زمان باقی مانده عمرت خوب استفاده کنی و کاری رو کنی که فکر میکنی درسته در آنصورت از مرگ نمیترسی 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2740