2737
2739
عنوان

ابروم میره 😑 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1130 بازدید | 74 پست

عزيزم اين چه حرفيه ميزنى واقعا درك نميكنم من جايى كار ميكنم ك همكارام پولدارن شوهرمم خداروشكر ماشين خوبى داره اما من هرروز مسير رو با تاكسى و اژانس و گاهى اتوبوس واحد جابجا ميشم مگه چيه؟؟؟؟

پز دادم یا ندادم چ فرقی داره خودشوت میبینن دیگه  منظورم اینه دوستای زیادی ندارم اکثرا ازم بدش ...

من میگم چرا برای شما مهمه نوع ماشین مدل ماشین مگه ارزشت به یه تیکه اهن هست؟

هر کی دوستت داره با نداریت هم دوستت داره هر کی به فکر پول تو جیبته همون بهتر الان قطع رابطه کنه

شما خودت داری مسئله رو بززگ میکنی

حس میکنم اعتماد بنفس نداری 

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دركت ميكنم

بحث فخر فروشي و اين چيزا نيست

بحث اينه كه شرايط يهو تغيير كنه....تغيير منفي...درحالي كه آمادگيشو نداري

اشكالي نداره سعي كن محكم باشي خداروشكر كن كخ بابات سالمه سايش بالاي سرته و انقد دوست داره كه نگران تو سرما و برف با ماشين بيرون اذيت نشي و هر كاري از دستش برمياد برات ميكنه

به اين چرت و پرتا فكر نكن فقط از بودن كنار پدرت لذت ببر دو روز ديگه همون همكلاسي كه الان نگران قضاوتشي اصن نميدونه كجايي و چيكارميكني

فوقش ي بهونه بيار بگو ماشينمون تعمير گاهه

ديش ديري ديرين ماشالله
😂دیگه ادم چکار کنه روزگاره  ولی من برام مهم نیست حالا تیپم اینا خیلی خوبه تعریف نباشه خ ...

الان که ماشین نداریم به یه موتور راضی شدیم...همش میگیم خدایا قد یه پی کی بهمون پول بده که رو موتور یخ نزنیم...تازه رو موتور جا نمیشبم که😅😅😅😅😅😘

2740

حالا بزا من یه چیزی بگم ما اینقدرررررررررر پولدار بودیم از اون دسته پولدارا ک همه واسشون خم و راست میشدن با یه اتفاق همه داراییمون رفت و از اون همه رسیدیم ب یه خونه تو روستا ولی من همیشه با افتخار میگم زندگیم اینه 

الان که ماشین نداریم به یه موتور راضی شدیم...همش میگیم خدایا قد یه پی کی بهمون پول بده که رو موتور ی ...

ای جان عزیزم انشاالله بهترشو بخرین ی ماشین عالی😘

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
وضمون خوب بود ولی خونه خریدیم مجبور شد ماشینو بفروشه چون پس انداز نداشت .. 😔 خواهرم زیاد خوب نمیخو ...

بيخيال اين همكلاسيا كه چه دوستش چه دشمن وفايي ندارن.حسابي درستو بخون تموم كن بزن تو بازار كار و تخصص و آينده.اصلا رو دوستاي يوني و نظراشون حساب نكن به درد نميخورن

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

وایـــــــــ خدای من آبروی شما سر چ.چیزایی ک نمیره من تو دانشگاه ی بار شوهرم با لباس کار پر خاکی و گچی و.کفشای گلی با موتور اومد دنبالم بله خیلیا فرهنگشون پایین بود و نگاه های تیزی میکردن ولی من با افتخار سوار شـدم 

2706