2733
2734
عنوان

ابروم میره 😑 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1129 بازدید | 74 پست
وای راس میگی ؟ چ سخت 😔 عجب اتفاقی بوده

شما ک فقط ماشینته.زندگی همیشه یه جور نیست هر لحظه باید منتظر اتفاقی باشی یه معجزه خوب و گاهی یه اتفاقی ک سالها مات و مبهوتت میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا به ۲۰۶ خجالت میکشی،بابای من سال۹۳با پیکان ۷۳ میومد جلو مدرسه 🤦🏼‍♀️

خو قبول کن سخته 😂😂😂 بابات با اون ابهت تو پرادو نشسته بعد یهو ۲۰۶بشه 😑😑😑خو معلومه مسخره میکنن

درکش برا خیلیا سخته میدونم 

یکی از همکلاسیام خانم ۳۸سالس همش درباره ماشینمون ازم میپرسه 

2731
چ چیزای کوچکی رو واسطه آبروت قرار میدی اینجوری تو.زندگیت زود کم میاری

قبلا ینی پارسال خواستگارامم زیاد بودن فکر میکردن پولداریم فک و فامیلو و همشهریو خلاصه همه.... الان هیشکی سمتم نمیاد حتی سراغمم نمی گیرن 😂

2740
قبلا ینی پارسال خواستگارامم زیاد بودن فکر میکردن پولداریم فک و فامیلو و همشهریو خلاصه همه.... الان ه ...

الان یکی میاد  واقعا برا خودت بخوادت ن ثروتت چرا غصه ادمای بی فرهنگ و.میخوری اعتمادبهنفس تو تحت هیچ شرایطی نباز

خو قبول کن سخته 😂😂😂 بابات با اون ابهت تو پرادو نشسته بعد یهو ۲۰۶بشه 😑😑😑خو معلومه مسخره میکنن ...

آره درکت میکنم،حالا فکرکن اون موقع ها بابام موتور یاماها داشت🤦🏻‍♀️بعد که ماشین خرید کلی ذوق کردیم،خدایش ۲۰۶ام خیلی خوبه،حالا بگو که پرادو رو فروختین سرمایه گذاری کردید و یه دونه ۲۰۶خریدید😁

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤
آره درکت میکنم،حالا فکرکن اون موقع ها بابام موتور یاماها داشت🤦🏻‍♀️بعد که ماشین خرید کلی ذوق کردیم، ...

ن حرفشم نزن لازم شده ب استاد میگم منو بندازه و نمیرم ولی ب دوستام جواب پس ندم 😂

عزیزم من بابام ماهی بالای ۱۵ تومن در امدشه ( دقیق نمیگم که نگن دروغ میگی) بعد رفتم زن مردی شدم که ماهی یه تومن درامدشه ماهی ۵ تومن ماهی هیچ ولیرهیچوقت نگفتم از اونجا رسیدم به اینجا همیشه بهش افتخار میکنم همیشه و این خونه ۳۰ متری برای خیلی باارزش تر از خونه ۲۵۰ متری بابامه

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
ن حرفشم نزن لازم شده ب استاد میگم منو بندازه و نمیرم ولی ب دوستام جواب پس ندم 😂

عزیزم این چیزا نباید بتونه باعث خجالتت باشه باید به نگاهت وسعت بدی خانم دکتر 

مطمئن باش بقیه نمیشینن به مدل ماشین شما فکر کنن که مدل بالا هست یا نه ☺☺

2706