2733
2739
عنوان

من حاملم جاریمم طبقه بالامونه تازه فهمیدم بارداره.

| مشاهده متن کامل بحث + 1008 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم.😂😂😂 ماحسودیمون نمیشه ولی من مشکل دارم میترسم بچم لاعربشه هی بگن مال تولاغره مال اون چاقه ما ...

منظورم باشما نبود،ولی خب جاریهای منم دیگه شورشو در اوردن😂😂 بخواهی نخواهیی مقایسه میشن.خونه مادرشوهرمن مثلا یه بچه میزنه زیرگریه.مادرشوهرم میگه چقدربدصداست،چقدربدگریه میکنه،اون بچه صداش درنمیاد،نمیدونم اون سفیدتره اینا نه ،این لاغرتره اونانه..اووووو هزارحرف دیگه،،فقط بیخیال باش،،بیخیال،،بخصوص موقعیت الان شما به این چیزافک نکن..

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
ببین عزیزم از هر میوه ای از هر اجیلی از هر غذایی هرجور شده تهیه کن بخور اصلا دریغ نکن  تو اینتر ...

والا من استراحت مطلقم بیشتر غذا ازبیرون میخریم ولی میوه واینارو زیاد میخورم .خداکنه دچار زایمان زودرس نشم فقط

2728
وا چه ادمهای بی منطقی هستن رن وشوهر تو سختی ها هم باید باهم باشن مگه ادم دیت خودشه که مطلق بشه یا نش ...

ن عزیزم من سرکلاژم کردم نگفتم پیششون ولی میدونم آزار واذیتاشونو دارن همچنان تاحالا جاریمو میزدن توسرم الانم بچشو.البته میگم خداکنه بچه اون ومن هردوسالم وسلامت بیان من همونم دوس دارم ولی نمیخوام بچم زودبیاد

2738
والا من استراحت مطلقم بیشتر غذا ازبیرون میخریم ولی میوه واینارو زیاد میخورم .خداکنه دچار زایمان زودر ...

منتظر هر اتفاقی باشی همون برات رخ میده ‌  هرشب قبل از خواب و صبح بلافاصله بعد از بیداری ۱۰ دقیقه نینی نازتو تو بقلت تصور کن که خیلی خوشگل و تپلیه‌. یه جوری تصور کن که انگار همه چی واقعیه حتی بوشو حس کن بوی نوزاد که خودت میدونی چجوریه. این قدرتیه که خدا در اختیار همه قراره داده ولی کمتر کسی ازش استفاده میکنه. باور کن من بارها انجام دادم و نتیجه گرفتم در کنارش دعااا کن نذر کن. چله زیارت عاشورا بگیر به نیت سالمی و تپلی نینیت. حتما اون چیزی که میخوای میشه شک ندارم💗💗💗

عشقم دخملم👨‍👩‍👧

عزيزم اَز تجربه اطرافيان بهت ميگم 

اگه با اين ذهنيت جلو بياي اذيت ميشي تو چشم بقيه ام بد ميشي 

اول اينكه اصلا توجه نكن 

دوم اينكه اِنقَد اَز بچت تعريف كن و بهش پر و بال بده كه حرف بقيه روش تاثير نذاره 

البته لوسم بارش نيار 😉

اميدوارم بچتو  سالم تو بغلت بگيري ❤️

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
منظورم باشما نبود،ولی خب جاریهای منم دیگه شورشو در اوردن😂😂 بخواهی نخواهیی مقایسه میشن.خونه مادرشوه ...

حاملگی قبلیم سه ماهم بود خواهرشوهرم گفت روزی یساعت پیاده روی کن خودشم سریع حامله شد ولی من بچم شش ماهه سقط شد ولی اون کامل استراحت کرد تابچش اومد

منتظر هر اتفاقی باشی همون برات رخ میده ‌  هرشب قبل از خواب و صبح بلافاصله بعد از بیداری ۱۰ دقیق ...

عزیزم من فکروذکرم دخترمه همش تودهنمه توخوابم میاد ی دختر دوسه ساله. خیلی بهش عادت کردم شوهرم بهم میگه شکمت بو نوزاد میده راست میگه. خیلی بهش دل بستم و امیددارم سالم وسروقت میاد. حتی کمدم براش سفارش دادم بسازن توکل برخدا.شماهم برام دعاکن عزیزم

چرا اخه بعضیا اینقد بی معرفتن مگه خودشون دختر ندارن بیچاره عروس چ گناهی کرده انگار بچه دار شدن دست خود ادمه منم تو سیکل میکرو هستم مادر شوهرم میگه اگه این سری باردار نشی من میدونم با تو من ی بار ای یو ای ناموفق داشتم میگه هوای خودتو داشته باش کار نکن تا بگیره بچم اینقد خرج میکنه انگار دست منه که نمیشه😤

من جاریم خوبه خیلیم خوشحالم ک بارداره ولی میترسم بچم نارس بیاد یا لاغرباشه هی بچه اونو بزنن توسرم&nb ...

آره خیلی بده... اینا مهم نیست فقط دعا کن سالم باشه... حالا فک کن مال اون پسر باشه دیگه فرق بزارن خیلی بده... من خواهرم یه دوقلو داره دختر و پسر... خانواده شوهرم فقط به پسره توجه میکنن دختره رو زیاد محل نمیدن دلم برا دخترش میسوزه... من و خواهرم جاری هستیم

2706