2733
2734

من۲۱هفتم استراحت مطلقم تاتوالت هم بزور میرم بخاطرهمین بامادرشوهرم اینا مشکل داشتیم وقهریم. ولی باجاریم خوبن جاریم میره سرکار الان فهمیده حاملست ۱۲ هفته. ان شااله بچش سالم بدنیابیاد. ولی مادشوهرم خیلی اهل مقایسه هست فرداهی حاملگیهامونو ک من نمیتونم کارکنم مقایسه میکنه. خداهم کمک من کنه هم جاریم.ولی دوس ندارم بچمو هی بخوان مقایسه کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیز دست خودت که نیست پزشک گفته. هرکس توانش در یه حده . اگه چیزی گفتن بگو کی دلش میخواد بیفته رو جا و خونه زندگیشو نتونه رسیدگی کنه خب منم بخاطر سلامت بچه دکتر برام استراحت مطلق تجویز کرده . والا

عشقم دخملم👨‍👩‍👧
2738
عزیز دست خودت که نیست پزشک گفته. هرکس توانش در یه حده . اگه چیزی گفتن بگو کی دلش میخواد بیفته رو جا ...

اره گفتم ولی خوب مادرشوهرم شرو گذاشت توخونمون و رفت بعدم گفت میبینمتون. اخه بچه قبلیمو ازدست دادم دعاکن این سروقت بیاد

ای بابا،بیخیال به این چیزافکر نکن،منم حامله شدم دوماهم بود یه جاریم گفت منم حامله ام چهارماهم شد اون یکی گفت..الان بچه هامون فاصله دوماه ازهم دارن..بچه ام2ماهه بود یکیشون زایمان کرد4ماهه شد اون یکی زایید😆 این داستان جاریهای حسود،،همیشه هم بهشون میگم😂😂😂

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
به کسی چ ربطی داره که شما استراحتی؟ بعدشم اون کسی که نمیتونه کاری انجام بده باید توجه و مراقبت بیشت ...

ن عزیزم اینا توجه موجه سرشون نمیشه خیلی اذیتم کردن تازه من مادرم فوت شده کسی روندارم ولی جاریم ماشااله مادرش وخواهراش پیششن

من بارداری قبلیم شش ماه زایمان کردم بچم نارس بود خیلی حرف شنیدم خداکنه این سروقت بیاد

ان شاالله سالم وسلامت بیاد بغلت

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
چقدر این از این زندگی با جاری و مادرشوهر بدم میاد.. آدم اختیار استراحت کردنش رو هم نداره... ولش کن ت ...

من جاریم خوبه خیلیم خوشحالم ک بارداره ولی میترسم بچم نارس بیاد یا لاغرباشه هی بچه اونو بزنن توسرم 

2706