2737
2739
عنوان

من حاملم جاریمم طبقه بالامونه تازه فهمیدم بارداره.

| مشاهده متن کامل بحث + 1008 بازدید | 67 پست
اره گفتم ولی خوب مادرشوهرم شرو گذاشت توخونمون و رفت بعدم گفت میبینمتون. اخه بچه قبلیمو ازدست دادم دع ...

وااای عجب مادرشوهر عوضیی داری خدا کمکت کنه عزیزم. اون بچه مال تو و شوهرته به اون چه آخه؟ بگو یعنی من اختیار زندگی خودمم ندارم؟ برای خودت و بچت دعا میکنم همچنین برین یه جایی دور از قوم شوهر زندگی کنین. انشاالله

عشقم دخملم👨‍👩‍👧
ن عزیزم اینا توجه موجه سرشون نمیشه خیلی اذیتم کردن تازه من مادرم فوت شده کسی روندارم ولی جاریم ماشاا ...

عزیزم خدا با شماست، منم خواهر ندارم، مامانمم نه زنگ میزنه حالمو بپرسه، نه من دلم میخواد خونشون برم، ان شاءالله بسلامتی زایمان کنی 

💗ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 💗
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من جاریم خوبه خیلیم خوشحالم ک بارداره ولی میترسم بچم نارس بیاد یا لاغرباشه هی بچه اونو بزنن توسرم&nb ...

فکرای منفی نکن، بعدم همه وزن بچه و این حرفا گذراست، مهم نیست اصلا ، طالعش سپید باشه

💗ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 💗
فعلا تا میتونید اصلا راجب مسایل مربوط به بارداریتون صحبت نکنید تا متوجه چیزی نشه که بخواد مقایسه کنه

شرایط منوهمه میدونن گلم براهمین باهام قهرکردن ب شوهرم گفتن این نمیتونه بچه بیاره چراباید مطلق بشه ازبعدش نگرانم دوس ندارم بچهامونو مقایسه کنن

2728
ای بابا،بیخیال به این چیزافکر نکن،منم حامله شدم دوماهم بود یه جاریم گفت منم حامله ام چهارماهم شد اون ...

عزیزم.😂😂😂 ماحسودیمون نمیشه ولی من مشکل دارم میترسم بچم لاعربشه هی بگن مال تولاغره مال اون چاقه مادرشوهرم اخلاقش اینه

2740
من جاریم خوبه خیلیم خوشحالم ک بارداره ولی میترسم بچم نارس بیاد یا لاغرباشه هی بچه اونو بزنن توسرم&nb ...

ببین عزیزم از هر میوه ای از هر اجیلی از هر غذایی هرجور شده تهیه کن بخور اصلا دریغ نکن  تو اینترنت سرچ کن ببین چه خوراکیایی واسه چاقی و زیبایی بچه  تو حاملگی خوبه.  اینارو واسه جلب نظر ننه شوهرت نمیگم واسه این میگم که چششون دراد بشینن سر جاشون عفریته. اه عصابم خورد شد😂

عشقم دخملم👨‍👩‍👧
شرایط منوهمه میدونن گلم براهمین باهام قهرکردن ب شوهرم گفتن این نمیتونه بچه بیاره چراباید مطلق بشه از ...

وا چه ادمهای بی منطقی هستن رن وشوهر تو سختی ها هم باید باهم باشن مگه ادم دیت خودشه که مطلق بشه یا نشه تا میتونی‌مواظب خودت  باش که بچه ت بدنیا بیاد و چشمشون کور بشه راجب مطلقت میدونم که میدونن چیزای دیگه رو اصلا نزار بفهمن تا اونجای که میتونی

وااای عجب مادرشوهر عوضیی داری خدا کمکت کنه عزیزم. اون بچه مال تو و شوهرته به اون چه آخه؟ بگو یعنی من ...

ممنونم عزیزم.اره متاسفانه درکم نکردن الانم همه جابدمو میگن ک بی عاره.ولی فقط ازخدامیخوام بچم سروقت بیاد دلمون شادبشه

2706