2737
2734
عنوان

عروس بزرگ بهتر یا عروس کوچکتر و آخری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1661 بازدید | 96 پست
ولی توقع ازت بیشتره

اوهوم شاید ولی یه چیزی وقتی چند تا عروسن هر کدوم یه رفتاری دارن سر زدن کمک کردن همه چی کلا بعد مقایسه میشی که مثلا فلان عروس زرنگتر اون یکی تمیزتره اون شلخته تره به عنوان مثال اون اومده سر زده تو نرفتی تو چشمه کارهای هر کدوم

ولی یه عروس دیگه مقایسه نمیشه هر طور دوست داشت رفتار میکنه

ولی کوچیکه دست و پاشو یجا گم کنه ,همه عروس اولو به رخش میکشن

به رخ کشیدن یه درده اینی ک من میگم هزااار درد

کوچیکه اشتباه کنه ممکنه عروس اول و وسطم اون اشتباه و کرده باشن میگن عییییی بابا جوونه دیگه فلانی ام اینجوری بود

ماکه در سایه ی خورشید 🌞معذب بودیم، چشممان کور سزاوار همین شب بودیم🌚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه بار سر یه موضوعی مادرشوهرم یه حرفی زد همونجا شوهرم گفت قبلا بهت نگفته بودم حق دخالت تو زندگی منو‌ ...

شوهرو ببین جون بابا😂😍

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند 
2738

من خودم وسطیم

ولی بنظرم عروس اول و اخر کلا انتظار ازشون زیاده! من که همه جا خودمو میکشم کنار😂😂😂

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
من عروس چندم بود صبر کنید بشمارم آها عروس نهمی هستم همه هم ازم توقع دارن

😐😐😐

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند 

من زن پسر اولیم ولی برادرشوهرم زودتر ازدواج کرده الان نمیدونم دقیقا عروس اول حساب میشم یا دوم 🤣🤣

توی حیوونا از راسو خیلی خوشم میاد تنها واکنشش به رفتار و حرفای دیگران فقط اینه که بچوسه و بره🤣🤣🤣
اوهوم شاید ولی یه چیزی وقتی چند تا عروسن هر کدوم یه رفتاری دارن سر زدن کمک کردن همه چی کلا بعد مقایس ...

بخاطر همین میگم سیاستمدار میشه

مثلا مادرشوهر من خیلی سیاست داره

مثلا میگه رویا تو تر و تمیزی خونه تکه، نه اینکه بقیه نباشنا ولی خب هیچ کدومم مثل فلانی تو خیاطی زرنگ نیستن. اون یکی هم که با دوتا بچه خیلی بابرنامه س و به همه کاراش میرسه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ولی عروس اخری بودن خوبیش اینه زیاد توقع ازت ندارن , انقدم اولی رو اذیت کردن جون برای دومی ندارن

در کل مادرشوهر بخواد ماددددررر شوهر باشه به اولی اخری وسطی ربط نداره

چنان ترکشش میگیرتت که دردش صد جاتو نابود میکنه

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕