2733
2734
عنوان

عروس بزرگ بهتر یا عروس کوچکتر و آخری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1666 بازدید | 96 پست
والا من اولم خیلی صمیمی تریم دیگه سالای بیشتری باهم بودیم فقط از این بابت

آخه من یک خانوادست جلوی چشم خودم دارم می بینم پسر دومی خیلی سرتر از برادر بزرگه اس واسه همین با زنش همه صمیمی ان و خیلی هم بهش احترام میذارن. به نظرم شوهر آدم خیلی مهمه و به زن ارزش میده

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من زن پسر اولیم ولی برادرشوهرم زودتر ازدواج کرده الان نمیدونم دقیقا عروس اول حساب میشم یا دوم 🤣🤣

دوم،، من زن پسر کوچیکه ام که زودتر ازدواج کرده😂 پس من میشم عروس اول، جاریم که زن پسر بزرگس که چند سال بعد از ما ازدواج کرده میشه عروس دوم.

اماااااا چون اوشون از من بزرگتره میشه عروس بزرگه 

من عروس کوچیکه 

قضیه پیچیده شد😂

من شوهرم پسر اوله ولی دیرتر از داداشش ازدواج کردیم...الان اولی حساب میشم یا دومی😳😳😳

برای سلامتی پسرم و خانوادم صلوات بفرستین..یه صلواتم برای اینکه خونمون زودتر ساخته بشه...اگه فرستادین بگین منم براتون بفرستم
2728

من عروس وسطم خب تجربه بیشتر شده

همون طور که تو یه سری مسائل یاد گرفتن چی آداب داره یاد هم گرفتن اون رویی که به عروس اول دادن به عروس بعدی ندن

یادم نمیره عروس اول همممممش پیش پدرشوهر و مادرشوهر بود گله میکرد از بی تفاوتی پسرشون ولی وقتی من اومدم دیگه این رو ، رو به من ندادن 

میدونی بستگی ب شعور و سطح فرهنگ خانواده ی شوهر داره.... من عروس اولم خیلی کشیدم ابجی وسطیم عروس او ...

به خود شوهر هم خیلی بستگی داره که چطور نذاره تو زندگیش دخالت کنن

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند 
2740
من تنها عروسم ولی به جاش دوتا خواهر شوهر دارم که از صدتا جاری بدترین😣

خواهرشوهر قابل تحمله از نظر من. ولی از جاری متنفرم

عروس اول بودن خوب نیست چون خانواده همسر تو همه چی ناشی هستند و کم  میزارن برات به قول خودشووون ...

دقیقا حرفی ک مادرشوهرم ب من زد تجربه نداشتم خب بجه ی اولم بود ازدواج میکرد

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
من شوهرم پسر اوله ولی دیرتر از داداشش ازدواج کردیم...الان اولی حساب میشم یا دومی😳😳😳

اولی هستی. به ترتیب پسر های خانوادس

جاری اصلا بد نیست حداقل به اندازه خواهرشوهر😐

خواهرشوهرای من هم حسودن هم زی آب زن به شدت خودشون رو با من مقایسه میکنن😒

«آدم ممکنه شادیشو به خیلیا بگه، ولی غم نه!غم آدم محرم میخواد»