2733
2734
عنوان

عروس بزرگ بهتر یا عروس کوچکتر و آخری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1666 بازدید | 96 پست
یکی که باشی مقایسه نمیشی از همه نطر بهتره من اخریم

ولی توقع ازت بیشتره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از چه لحاظ؟

عروس اول بددددبخته همه چیو ازرو اون یادمیگیرن اخریم خب حس میکنم دیگه بعد اون سرگرمی ندارن😂همشم دلتنگشون میشن میچسبن بهشون وسطیه بهتره حالاباز فرق انچنانیم نمیکنه بستگی به خونواده داره

ماکه در سایه ی خورشید 🌞معذب بودیم، چشممان کور سزاوار همین شب بودیم🌚
2731
به نظرم عروس آخر عروس اول مثل بچه اوله. همه بی تجربگی پدر مادر و سختگیریاشون رو اون امتحان میشه! ب ...

خیلی خوب گفتی

مثلا سره منه بدبخت زیرلفظی نداد مادرشوهرم

نه ک نداشته باشه داشت دستش بود ولی نداد هنوز نمیدونم چرا😂ولی چون سرش شوهرم بحث کرد سره برادرشوهرم جبران میکنه ک اون موقع میزنم همشونو😓😂😂

2740
به نظرم عروس آخر عروس اول مثل بچه اوله. همه بی تجربگی پدر مادر و سختگیریاشون رو اون امتحان میشه! ب ...

تو فامیل داریم عروس کوچیکه شوهرش خیلی خوبه چون تازه عروس داماد هم هستن بیچاره عروس بزرگه فقط شاهد عاشقانه های اینا و توجهات خانواده شوهر به اینه😀

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند 
عروس اول بددددبخته همه چیو ازرو اون یادمیگیرن اخریم خب حس میکنم دیگه بعد اون سرگرمی ندارن😂همشم دلتن ...

من عروس اخرم. همه انرژیشون برای قبلیا گذاشتن دیگه ته کشیده برای من

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
من عروس بزرگم ولی پسر کوچیکه زودتر ازدواج کرده نمیدونم چندم حساب میشم 😐

به ترتیب پسرهاست. 

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند