2733
2734
عنوان

کتری و قوری مس گرفتم + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4160 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داخلش رنگش تیره شه خییلی خطرناکه و غذاش توش سمی میشه باید حتما بدن درست کنن واسه شون

تیره شه مشکل نداره اگر رنگ بیرونش شه ضرر داره. حرارت ببینه تیره میشه دیگه

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2728
این جلا دهنده مخصوص مسه ؟

نه همون که به صورت کلی استفاده میشه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
من با مایونز تمیز میکنم خیلی ام عالی میشه😁

من شامپو مس دارم خوبه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2740
تیره شه مشکل نداره اگر رنگ بیرونش شه ضرر داره. حرارت ببینه تیره میشه دیگه

تو بیرونش که غذا درست نمیشه،منم نمیدونستم مادرشوهرمینا زنجانین دیدم که قابلمه هاشونو زود به زود میدن درست میکنن واسه شون قابلمه من داخلش تیره شده بود میخواستم قورمه سبزی بار بذارم گفت بده ببریم قلع کنن این دیگه خطرناک شده غذا پختن داخلش

اره اونم خوبه من موقعی ک خریدم بهم دادن روش ولی مایونز برق میندازه لعنتی

باید امتحان کنم😘

تو بیرونش که غذا درست نمیشه،منم نمیدونستم مادرشوهرمینا زنجانین دیدم که قابلمه هاشونو زود به زود میدن ...

نگفتم بیرونش غذا درست میشه. گفتم وقتی داخلش هم رنگ بیرونش شه یعنی رنگ مس بشه یعنی باید دوباره سفید بشه

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2706