2733
2734
عنوان

کتری و قوری مس گرفتم + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4160 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توش تیره شه اشکال نداره . وقتی توش رنگ بیرونش شد بده سفید کنن

والا زنگ میزنه توش نادر شوهرم گفت مس اصل نیستن حالایی ها ضرر داره ایتفاده نکن

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2728
بیرونش اره اما داخلش رو  با چجور تمیز میکنی ؟

با جلادهنده

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
والا زنگ میزنه توش نادر شوهرم گفت مس اصل نیستن حالایی ها ضرر داره ایتفاده نکن

آهن ربا بزن اگه نچسبید مسه. ضرر هم نداره 

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2740

منم میخوام عیدی بگم مامانم بخر برام کسی استفاده کرد بگه چطوره؟

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
بیرونش اره اما داخلش رو  با چجور تمیز میکنی ؟

من داخلشون هنوز سیاه نشده کم استفاده میکنم برا ویترین بیشتر دیس وشکلات خوری ومیوه خوریه قوری هم لوله اش گیر میکردچای ازش بیرون نمیومد دیگه استفاده نکردم 

آهن ربا بزن اگه نچسبید مسه. ضرر هم نداره 

زدم نچسبید. چمیدونم انداختمشون کنار. ولی ای حال میداد توش ابگوشت ودمپخت درست میکردم

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

مس های الان واسه گرم شدن مناسب نیست.اصل نیستن..من طرفهای آجیل عیدم ک چند روز پیش مس خریدم..قلم کاری شده خیلی نازه..پارچ و لیوانم میخوام بخرم..ولی چیزی که بخوام بذارمش رو شعله اصلا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706