2733
2734
عنوان

25 روزه بچم تو ان آی سی یو هست خیلی شیر دادنش رو لفت میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 8412 بازدید | 131 پست
مرسی عزیزم. واقعا در مورد اینکه چی بخورم هم سر در گم هستم. شیر و لبنیات نمی‌خورم فقط صبحونه چای نبات ...

پنیر خیلیییییی ترش داره

اصلا دیگه نخور

مربا بخور به جاش

مربای خونگی که خودتون درست کنید

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر قبل زایمان ب شوهرم. گفته بود بچت سی درصد احتمال داره بمونه ولی الحمدالله بچم یه  هفته بعد ...

خداروشششششششششکککررررر😍

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
خدا بهت صبر بده پسر منم فردا آزمایش داره از همین الان ناراحتم که میخوان ازش خون بگیرن. ایشالا بچت زو ...

😔😔واقعا برای مادر سخته من از وقتی دیدم اینهمه آنژیوکت و آمپول به بچه نحیف من میزنن از خودم خجالت خجالت میکشم که اینهمه سر زایمانم غر میزدم ک آنژیوکت و آمپول بمن میزدن

2742
2738
سلام عزیزم نی نی بهتره؟ هنوز ۳۰ سیسی شیر میخوره؟

سلام عزیزم 

ممنون که به یادمون هستی آره عزیزم بهتره 

ولی داشتم ترخیصش میکردم که متاسفانه عفونت کرد دو هفته بیشتر باید بمونم

شیر میخوره و یکم بزرگ شده دعا کنید 

منم بچم نارس بدنیا امد ۴۵ روز بستری بود همه اینارو که گفتی با سختی از سر گذروندم همش درحال شیردوشیدن بودم  مرخص که بشه وزن میگیره اونجا زیاد وزن نمیگیره خدا بهت صبر و قوت بده

همسرم کاردرمانگر هستن.ارزیابی تخصصی و توانبخشی جسمی و ذهنی بیمار در مرکز.با خدمات ویزیت در منزل.
مسمومیت بارداری فشار خون مخفی و بالا می‌رفت وخبر نداشتم دفع پروتیین

منم عین شما بود مشکلم تو ۳۱ هفته

همسرم کاردرمانگر هستن.ارزیابی تخصصی و توانبخشی جسمی و ذهنی بیمار در مرکز.با خدمات ویزیت در منزل.
دلم خونه بچم گشنشه😭😭

اخ عزیز دلم چقد دلم گرفت چقد درکت کردم خدا الهی کمک کنه این روزا زودتربگذره دخترت وسالم بدن بغلت بگن بروخونه

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2706