2737
2739
عنوان

25 روزه بچم تو ان آی سی یو هست خیلی شیر دادنش رو لفت میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 8374 بازدید | 131 پست
سلام عزیزم من پرستار بخش nicu,هستم فقط اینو بگم مک زدن زیاد سینه نوزاد نارس خودش باعث خستگی نوزاد می ...

سلام عزیزم.شماپرستار ان آی سیوکدوم بیمارستان هستید؟شیرازید؟

یه شبایی توزندگیم اومدن که فکرمیکردم این آدمِ مچاله شده ی روی تخت تاصبح دووم نمیاره💔....اما...صبح شد💫خدایاشکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من پرستار بخش nicu,هستم فقط اینو بگم مک زدن زیاد سینه نوزاد نارس خودش باعث خستگی نوزاد می ...

میشه یه سوال بکنم ازتون خانوم پرستار نوزاد من از وقتی به دنیا اومد عفونت ریه داشت الان ۱۰ روز هیچی خوب نشده دکترا فقط میگن دعا کن داغونم شما همچین مشکلی داشتید تا حالا که بچه خوب بشه 

میشه یه سوال بکنم ازتون خانوم پرستار نوزاد من از وقتی به دنیا اومد عفونت ریه داشت الان ۱۰ روز هیچی خ ...

خوب الان چه جوری اکسیژن میگیره آیا وصل به دستگاه هست یا خودش تنفس داره شیر میخوره بهش شیر میدی یا نه؟ عفونت ریه زیاد داریم با درمان خیلی هاشون خوب میشن یکی زودتر جواب میگیره مرخص میشه یکی دیرترولی خوب به حال عمومی بچه هم خوب شدنش بستگی داره

پرستار nicu
2728
خوب الان چه جوری اکسیژن میگیره آیا وصل به دستگاه هست یا خودش تنفس داره شیر میخوره بهش شیر میدی یا نه ...

الان اکسیژن بهش وصل میگن نمیتونیم زیاد تکونش بدیم اکسیژنش میاد پایین شیر خودمو با سرنگ میدن گاهی می‌سازه بهش گاهی هم نه بچم ۳۷ هفته به دنیا اومد دکتر میگه احتمال زیاد عفونتش مادرزادی 

الان اکسیژن بهش وصل میگن نمیتونیم زیاد تکونش بدیم اکسیژنش میاد پایین شیر خودمو با سرنگ میدن گاهی می‌ ...

اگه به دستگاه وصل نیست و اکسیژن ساده‌میگیره نگران نباش انشالله زودتر خوب میشه 

پرستار nicu
اگه به دستگاه وصل نیست و اکسیژن ساده‌میگیره نگران نباش انشالله زودتر خوب میشه 

سلام عزیزم من نوزادم۲۸هفته دنیا اومد با وزن ۱۱۳۰دستگاه از دهان بهش وصله جداکردن‌نتونست تحمل کنه دوباره وصل کردن براش تنفسش روی ۹۰ بنظرت خوبه؟😔روی دستگاه ک زده نرمال

2740
سلام عزیزم من نوزادم۲۸هفته دنیا اومد با وزن ۱۱۳۰دستگاه از دهان بهش وصله جداکردن‌نتونست تحمل کنه دوبا ...

پس هنوز یعنی لوله تو ریه اش گذاشتن (ما میگیم انتوبه ) اگه اینجوری هست خوب هنوز وضعیتش پایدار نیست انشاا.. به زودی جدا بشه و بهتر شه هنوز راه درازی در پیش داره تا وزن بگیره و مرخص شه ، فقط باید توکل کنی و صبر ،بعد ۹۰ نفهمیدم تعداد تنفس اش ۹۰ هست یا اکسیژن خونش spo2 اون ۹۰ ، اگه تعداد تنفس ۹۰ خوب بالا هست باید برسه زیر ۶۰ اگه منظورت اکسیژن خونش هست اون خوبه ۹۰ باشه 

پرستار nicu
سلام عزیزم من نوزادم۲۸هفته دنیا اومد با وزن ۱۱۳۰دستگاه از دهان بهش وصله جداکردن‌نتونست تحمل کنه دوبا ...

ببین چون بچت خیلی زود بدنیا اومده الان از لحاظ ریه مشکل داره و چون با اکسیژن ۹۰ هست یک‌کمی تنفسی مشکل داره نگران نباش. هر روزی که بگذره وضعیتش استیبل میشه