2737
2739
عنوان

25 روزه بچم تو ان آی سی یو هست خیلی شیر دادنش رو لفت میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 8412 بازدید | 131 پست
خدا کنه. خدا از دهنت بشنوه

آمین آمین

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به جای فکر کردن به اینکه حس خوب داشت که از شیر خودت خورد بشین دعا کن زود خوب بشه! بعدشم یه شیر مایع هست به اسم اینفترینی. خیلی مقویه . بپرس از دکترش اگه اجازه داد و وضع مالی خودتون بد نیست بخر تا بدن بهش. میخواهی شیر خودتو بخوره هم فعلا قشنگ رعایت کن. فقط برنج و گوشت بخور با ادویه کم. هر سه وعده. تا بچت اگر حساسیت به چیزی  یا رفلاکس داره اذیت نشه.

به جای فکر کردن به اینکه حس خوب داشت که از شیر خودت خورد بشین دعا کن زود خوب بشه! بعدشم یه شیر مایع ...

مرسی عزیزم. واقعا در مورد اینکه چی بخورم هم سر در گم هستم. شیر و لبنیات نمی‌خورم فقط صبحونه چای نبات پنیر کم و گردو و نون میخورم عسل هم میخورم. 

ناهار و شام رو هم باید از این ب بعد ی فکری کنم. دکترش گفت فعلا میخواهیم شیر خودت رو بدیم و اگه نشد شیر خشک معرفی میکنیم

2731
مرسی عزیزم. واقعا در مورد اینکه چی بخورم هم سر در گم هستم. شیر و لبنیات نمی‌خورم فقط صبحونه چای نبات ...

نه چای نه پنیر نه گردو نه عسل

همه حساسیت زان 

من نه ماه سه وعده گوشت و برنج خوردم

یا برنج خالی

یا نون خالی

با مولتی ویتامین کلسیم و دارو های بارداری تا بدنم ضعف نکنه

2740
وای تو درکم میکنی دلم خونه

از صبح که اومدم تاپیکت دارم برای بچه ت دعا میکنم😭💔

واقعا تا مادری به چم نبینه درک نمیکنه

ان‌شاالله خدا برای هیچ مادری نیاره

کوچولوی شما فقط معده کوچولوش یکم ضعیفه  زود خوب میشه

بچه ی من ریه س سوراخ شد

از قفسه سینه ش براش لوله گذاشته بودن😭😭😭 

هنوز رد بخیه ها رو بدنشه😭

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
1200 شد ولی چهار روزه بهش غذا ندادن بچم لاغر شده دوباره

من بچه های خواهرم دوقلوهاش یه ذره بودن پسرش۱۲۰۰بود

من که رفتم اِن ای سی یوجلوخودمونتونستم بگیرم یه ریزه بودبچه ش انقدرگریه کردم

باورم نمیشداین هیکل این دست وپازنده بمونه

باسرنگ وبالوله ی سروم بهش شیرمیدادن خیلی ریزبود

چندروزموندن تودستگاه وزردی داشتن وخیلی مشکلات دیگه....

ماشاا...الان۵سالشونه بدیاخوب گذشت

نگران نباش توکل کن بخدا

ان شاا...خداداده برات نگه میداره وبزرگ شدبهش میگی یه ریزه بوده😄

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
گفتن اگه بیست سی‌سی تحمل نکنه شیر خشک میدن من آرزومه سینه مو بگیر😢

خب شیرخشک بدن چرا خودتو اذیت میکنی... منم آرزوم بود دخترم شیر خودمو بخوره ولی هرکاری کردم نخورد چقدر ناراحت بودم و غصه خوردم الان خیلی پشیمونم که چرا انقدر خودمو اذیت کردم بچه به شیرخشکم بزرگ میشه بعضی مواقع حتی شیرخشک دادن بهترم هست! 

با توهین و تشر و توسری کی گفته که مردی؟!!! 

پسر منم 7 روز توی ان ای سیو یود و بی نهایت سخت گذشت.جیگر گوشت توی دستگاه هست و نمی تونی کاری بکنی

خیلی غم انگیزه من انقدر گریه می کردم

وقتی هم اومد خونه کولیک و رفلاکس بی چارمون کرد

فقط سپرده بودم به خدا که بگذره روزها

خداروشکر از 5 ماهگی بهتر شد و الان دو سالشه

‌ من تعصب رو شیرش ندارم یکی دوبار سینمو مک زده خیلی. حس خوبیه آرزومه سینمو بگیره

سلام عزیزم من پرستار بخش nicu,هستم فقط اینو بگم مک زدن زیاد سینه نوزاد نارس خودش باعث خستگی نوزاد میشه و خودش باعث میشه وزن از دست بده خوب از کم شروع میکنن تا بتونه تحمل کنه نگرانم نباش شیر تحمل کنه به شیرت مکمل میگن اضافه کنی بهش بدی اینجوری وزن میگیره ولی اینکه گفتی شیر خشک میدن تعجب کردم چون شیر خشک مغایرت داره با بیمارستان مادر و کودک اونجوری بیمارستانها فقط تاکید دارن رو شیر مادر به هیچ عنوان شیرخشک نمی‌دن مگه مادر منع شیردهی داشته باشه و یا ثابت بشه واقعا شیرش کمه مثل اینکه دوقلو باشم و با شیر مادر سیر نشن

پرستار nicu
2706