2752
2734
عنوان

25 روزه بچم تو ان آی سی یو هست خیلی شیر دادنش رو لفت میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 8440 بازدید | 131 پست

وای عزیزم خدا صبر و تحمل بهتون بده ....ناراحت نباش خواست خدا بوده و دکترها بالاخره یه چیزی میدونن دیگه ....صبوری کن خدا داره اینطوری امتحانت میکنه ....نگران نباش خیلی زود خوب میشه

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای عزیزم چقدر سخت انسالله هر چه زودتر وزن بگیره و مرخص شه

شیر خشکم دادن چه اهمیتی داره مهم سلامتی نوزادته

من پسرم به موقع دنیا اومد به خاطر زردی شیر خشکی سد خوبم بزرگ شد هیچ مشکلیم نداشت

گفتن اگه بیست سی‌سی تحمل نکنه شیر خشک میدن من آرزومه سینه مو بگیر😢

بابامهم اینه سیربشه اول 

بده شیرخشک بخوره چرااینهمه جبهه میگیرین اخخ نسبت بش 

بزاربخوره زودتروزن بگیره بیادپیشت 

اونوقت سینتم میخورخ 

من فقط اینجامیبینم خیلی تعصب ب شیرماوردارن وگرنه هرکیومیبینم کمکی شیرخشک میده یاکامل

وخدایی که بشدت کافیست

عزیزم این روزا میگذره یکی از فامیلای ماهم همین بود شیشه شیرش از خودش بزرگتر بود وقتی از بیمارستان ترخیص شد ولی مامانش خیلی قوی بود وپشتکار دلشت الان ماشاالله یه دختر خوشگل قد بلند شده فقط بهش برس بعد ازاینکه قشنگ رشدکردو از بیمارستان بردیش خونه به حق امام حسین زودتر راحت بشی

روز99/9/9بهترین اتفاق زندگیم رخ داد.💘☝😍😍

عزیزم😭😭😭😭

همه روزای ان ای سیو بچه م اومد جلوی چشمم

ان‌شالله خوب میشه زود و بهش شیر میدی

بچه من خیلی حالش بد بود و خوب شد

ان‌شالله شیر هم میتونه تحمل کنه و حالش خوب میشه

زمانی که ان ای سیو بود بچه م یه تخت بود با وزن ۹۰۰ به دنیا اومده بود و حالش خوب شده بود کم کم 

براش قربانی کنید و هر روز حتما صدقه بزار حتی اگه کم باشه

امام رضا رو به جوادش قسم بده ، جوابت رو میدن

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

عزیزان اگه میشه تاپیک این بنده خدا رو پر بازدید کنین هر کسی میتونه یه چندتا صلوات میتونه براش بفرسته بلکه انشا الله خدا کوچولوشو بده بغلش شیر بخوره خدا خیرتون بده من بلد نیستم بزارم تو تاپیک های بقیه یکی زحمتش رو بکشه ممنون 

بابامهم اینه سیربشه اول  بده شیرخشک بخوره چرااینهمه جبهه میگیرین اخخ نسبت بش  بزاربخوره ...

من تعصب رو شیرش ندارم یکی دوبار سینمو مک زده خیلی. حس خوبیه آرزومه سینمو بگیره