2752
2734
عنوان

25 روزه بچم تو ان آی سی یو هست خیلی شیر دادنش رو لفت میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 8440 بازدید | 131 پست

اون یکی خواهرمم زایمان زودرس شدببین پسرش۱۵۰۰بودچشم آبی موطلایی😁

مااینودیدیم درمقابل خواهرم اصلاًنقطه بودمقابل دریا...

باورکن توبیمارستان یه بچه گنده دیدم گفتم نکنه جابه جاکردن!

اووردیم خونه یه کوچولوبودهرچیم میخوردبالامیاووردباسرنگ آمپول شیرمیدادیم یه لبخندمیزدبالامیاوورد😄

موطلایی چشم آبی توقنداق کله ش فقط بیرون بود

خلاصه الان اول ابتداییه انگاربچه سوم چهارمه!!!

تومدرسه توصف آخرین نفره

یه بزن بهادری شده

نگران نباش زودزودمیادخونه بهش میرسی میشه بهدادسلیمی😂😁

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر جان نگران نباش گلم ...البته درکت میکنم تو چه سرایطی هستی ..توکل کن به خدا 

منم پسرم 34 هفته به دنیا اومد 1 ماه تو دستگاه موند دکترا میگفتن موندنش 50 .50 ست ..ولی خدا خواست 

من این روزا رو کشیدم امیدوارم زودتر بغلت بگیریش🙏

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2731
به پسر من ببلاک می دادن بدون اینکه از من بپرسن البته خیلی کم می دادن

بیمارستان ما که کلا ممنوعه مگه خودپزشک بنویسه مثلاً مادرش معتاد به شیشه یا هرویین نمیشه شیر خودشو بهش بده کلی هم برامون کلاس شیر مادر و آموزش شیر میذارن

پرستار nicu

عزیزم برای صبوریت وسلامتی  نی نی100  صلوات  میفرستم بچه های خواهر منم بدنیا اومدن خیلی ریز بودن الان بزرگ شدن 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلام عزیزم من پرستار بخش nicu,هستم فقط اینو بگم مک زدن زیاد سینه نوزاد نارس خودش باعث خستگی نوزاد می ...

وای مرسی عزیزم.. نمیدونم دکتر گفت اگه نتونه تحمل کنه جایگزین معرفی می‌کنیم. حالا نمیدونم منظورش از جایگزین یعنی چی. الان دومین باره ان پی او کردن 😔😔

استارتر جان نگران نباش گلم ...البته درکت میکنم تو چه سرایطی هستی ..توکل کن به خدا  منم پسرم 34 ...

دکتر قبل زایمان ب شوهرم. گفته بود بچت سی درصد احتمال داره بمونه ولی الحمدالله بچم یه  هفته بعد از اکسیژن جدا شد...