2733
2739

دوستان عزیزم! حتما بخونید!!!!!!

می خواهم در اینجا کتابی را بهتون معرفی کنم به نام"آرامگاه مکتوب"

داستان مامانی ست که مثل ما نوزادشو  از دست داده...در این کتاب زن تلاش می کنه دوباره شادی را به زندگیش برگردونه،مخصوصا با تلاش برای آوردن نی نی تازه...

این کتاب می تونه سنگ صبور خوبی باشه و شادی و انرژی گذشته را به ما برگردونه،می تونه معجزه کنه تا حدودی!مخصوصا برای ما که همدردیم و مامانایی که‌ تازه به جمع ما متاسفانه اضافه شدند!

من شماره تلفن ناشر این کتاب را می گذارم،می تونیدبا پیامک این کتاب را سفارش بدید تا براتون ارسال بشه!!

نشر ماه ماهی:۰۹۳۸۶۶۰۸۲۸۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیز صبور  کنجکاو شدم کدوم مامان مهربونی اسم کاربریت همیشه همین بوده؟؟ خدا دلت رو شاد کنه ...

من رها هستم اره ایلیانا جان من همیشه رها بودم با آذی ،الهام ،مهنااینا بودم 

من رها هستم اره ایلیانا جان من همیشه رها بودم با آذی ،الهام ،مهنااینا بودم 

اها ... درسته عزیزم ایشالا به زودی یه فرشته ناز و زیبا بیاد تو دلت ... زندگی بالا و پایین های زیادی داره عزیزم... سخته به نظرم همه قسمتهاش سخته

خدایا تو تنها مشترک مورد نظر من هستی تو رو خدا در دسترس باش...
2731
2740

منم ۱۱ مرداد ماه فرشته کوچولوی سی و یکروزم پر کشید و رفت و من تو داغش میسوزم چن ماهی هم هست منتظر و در حال اقدامم ولی خب باردار نمیشم دونه دونه پیامای تایپیک رو خوندم امیدوار شدم شاد شدم گریه کردم باهاتون لطفا دعا کنین منم باردار بشم دوباره

منم ۱۱ مرداد ماه فرشته کوچولوی سی و یکروزم پر کشید و رفت و من تو داغش میسوزم چن ماهی هم هست منتظر و ...

حتما دوباره باردار میشی چرا که نه! اگه اضافه وزن داری حتما حتما کم کن که خیلی موثره و ورزش و دوری از استرس...هدف فقط در رابطه اقدام نباشه و لذت هم باشه پشت بندش نی نی میاد ایشالا!

حتما دوباره باردار میشی چرا که نه! اگه اضافه وزن داری حتما حتما کم کن که خیلی موثره و ورزش و دوری از ...

متاسفانه نمیشه هرکاری میکنم بهش فکر نکنم نمیشه سر کار و خواب تنها زمانهایی هست ک بهش فکر نمیکنم گلید میندازم میام داخل خونه انگار فکر و خیال نشسته رو مبل منتظرم😭