2733
2734

هروقت یاد بچتون افتادین این دعا را سه بار بگین

بسم الله الرحمن الرحیم.رب اخلفنا خیرا منها

همیشه تکرار کنید الحمدولله علی کل حال

میدونم سخته ولی خدا این امتحان واسمون گذاشته چه بخوایم چه نخوایم پس چه بهتر با صبر کردن اجرشو بگیریم..

سلام به همه دوستان جدید متاسفم که اینجا باهاتون اشنا میشم بعد از مدتها اومدم این تاپیک جایی که آرام ...

منم عین تو نودوسه لعنتی پسرمو از دست دادم بعد اون چهار سال می گذره و هنوز نتونستم باردار شم همه باردار شدن بچه هاشون خیلی ها مدرسه رفتن خیلی ها بچه دوم دارن من اما در حسرت دیدن پسرم دارم میسوزم

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه دوستان جدید متاسفم که اینجا باهاتون اشنا میشم بعد از مدتها اومدم این تاپیک جایی که آرام ...

سلام عزیزم خیییلییی سخته می دونم واقعا نمیتونگ چیزی بگم اما از لطف خدا نا امید نشو انشاالله که به زودی یه نی نی صحیح و سلامت میاد تو دلت و بعدم تو بغلت منم الان پسر های همسن پسرم رو میبینم انگار دلم زخمه و روش نمک میریزن اما چه میشا کرد باید زندگی رو ادامه بدیم به خاطر بقیه کسایی که دوستمون دارن و همه کسایی که ما دوستشون داریم اوت ها هم از ما سهمی دارن هر چند که هرگز حال ما و عمق دردمون رو درک نمی کن و الهی که هیچ وقت هم نکنن

سلام عزیزم جا داره منم ازتون تشکر کن بابت امید دادنتون اگه بدونین چقدر امیدوار شدم و از خدا میخوام ه ...

خواهش می کنم عزیزم با تمام قلبم اومدم پیشتون چون خودمم باهاتون هم دردم ممنونم از دعای قشنگت انشاالله خدا به زوری و به سلامتی دامنت رو سبز بکنه😊

من زایمان اولم سزارین بود ۲۵ فروردین ۹۵ زایمان کردم اما واقعا نمیتونستم تا ۶ ماه صبر کنم فقط اقدام دوباره میتونست یه کم برام مرهم باشه حدودا دوماه بعد زایمان دقیقا از وقتی که خونریزی زایمان قطع شد دیگه جلوگیری نکردم به خدا گفتم من کاری ندارم تو هم هر وقت صلاح دونستی بهم نی نی هدیه کن که یک ماه بعد یعنی تقریبا سه ماه بعد زایمان باردار شدم و ۶ فروردین ۹۶ دوباره زایمان کردم درواقع توی یک سال دوبار زایمان کردم

البته بدن ها با هم متفاوته من واقعا حس ضعف بدنی نداشتم شکر خدا

2731
عزیزممم من درکت میکنم.منم تو فامیل خیلیها بامن بارداربودن وخدا راشکر بچشون موند.راستش نمیدونم چی بگم ...

یاس عزیز حالمون تو بیمارستان شبیه به همه منم همه بچه هاشون کنارشون بودن فقط من بودن که حتی یه بارم عزیز دلمو بغل نکردم پسر منم به اکسیژن وصل بود اما فقط دو روز و نیم تحمل کرد و خداروشکر که بیشتر درد نکشید هنوز قرمزی روی لپش که به خاطر ماسک اکسیژن بود جلوی چشمامه بچم اصلا حال نفس کشیدن نداشت الان که مینوسم هم چشمام پر اشک شده انشاالله که خدا به زودی دلت رو شاد کنه تا غمت سبک تر بشه 

واقعا منم دعام همیشه همینه که خدایا لطفا به حق مهربونیت هیچ پدر و مادری رو با بچشون امتحان نکن الهی آمین

منم عین تو نودوسه لعنتی پسرمو از دست دادم بعد اون چهار سال می گذره و هنوز نتونستم باردار شم همه بارد ...

انشاالله به زودی خدا یه فرشته زمینی بهت هدیه بکنه عزیزم میدونم خیلی سخته انشاالله به زودی دلت پر از شادی بشه❤

خواهش می کنم عزیزم با تمام قلبم اومدم پیشتون چون خودمم باهاتون هم دردم ممنونم از دعای قشنگت انشاالله ...

وای چه خوب منم سه ماه پیش  سزارین شدم و پسر کوچولومو از دست دادم و الانم تو اقدامم همش نگران بودم که بعد سز باید 6 ماه صبر کرد ولی الانکه شمارو دیدم خیالم راحت شد ممنون از لطفتون

وای چه خوب منم سه ماه پیش  سزارین شدم و پسر کوچولومو از دست دادم و الانم تو اقدامم همش نگران بو ...

خواهش می کنم عزیزم😊 باز هم میگم که بدن ها و واکنش ها متفاوته اما راستش اصلا سخت نبود پس نگران نباش فقط گاهی درد کمر داشتم سزارین هم که از اولی بسیار آسونتر بودتقریبا می تونم بگم اصلا درد نداشتم به جز قسمت راه رفتنش! پس فکر نکن اگر زود اقدام کردی سختت میشه اما خب خیلی مراقبت کردم از خودم توام حتما اینکار رو بکن چه حالا و چه انشاالله باردار که شدی حسابی به خودت برس منم قبل بارداری که حوصله نداشتم با اجبار اینکار رو میکردم اما خب برای قوی شدن بدن برای یه بارداری دیگه لازمه واقعا

انشااالله هر چی که خیره خدا براتون پیش بیاره❤

2738
تو  هفته 29 یهو درد زایمان گرفتم و انقباضات شدید که پسرمو از دس دادم

خیلی متاسفم😔

انشاالله که وقتی دوباره باردار شدی بارداری سلامت و شیرینی داشته باشی و به سلامتی و خوشی نی نیت رو بغل بگیری عزیزم❤

سلام عزیز صبور 

کنجکاو شدم کدوم مامان مهربونی اسم کاربریت همیشه همین بوده؟؟ خدا دلت رو شاد کنه با بهترین فرشته اش عزیزم

خدایا تو تنها مشترک مورد نظر من هستی تو رو خدا در دسترس باش...

دوستان خوبم

ازاینکه این همه مادران فرشتگان آسمانی اضافه میشه هربار دلم خون میشه ....

داغ فرزند هیچ وقت از دل آدم نمیره از پر کشیدن دخترم و زدن این تاپیک ۵ سال گذشته ۲۷ فروردین پنجمین سال پر کشیدن فرشته ام بود با اینکه خدای مهربون یه پسر فرشته بهم داده اما هنوز داغ دخترم رو قلبم سنگینه ....

امیدوارم خدا به دلهای بزرگتون صبر بده و فرشته هاتون به آغوشتون برگردن دوباره 

خدایا تو تنها مشترک مورد نظر من هستی تو رو خدا در دسترس باش...