2737
2734

سلام.منم ۳۴ روزه که بچموازدست دادم توهفته سی وسه به خاطرپارگی کیسه آب .خیلی حالم بده نمیدونم چیکارکنم.کی میتونم برای بارداری مجدداقدام کنم زایمانم هم سزارین بود اوضاع روحیم خیلی خرابه هنوزحسش میکنم، ازخدامیخوام که همونوبهم برگردونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان من خودم اندازه گیری امواج خونم  را سپردم به یه شرکت  و تمام امواج خونم از ماکروفر و مودم وای فای و تلفن های همراه همه خانوادمون و تلفن بیسیم خونم و تمام لامپ های کم مصرف خونم و امواج رادن و ایکس و گاما عه خونم  و آنتن روبروی خونم که چقد امواج به خونم منتقل  میکنه  و میزان پارازیتی که به خونم میرسه را با گزارش دقیق برام اندازه گیری کردند و یه عالمه مطالب آموزنده و نکات آموزشی  و آداب کار کردن با تمام وسایلی که  امواج ازش ساطع میشه را بهم گفتن

حتی یه لباس بارداری ضد امواج توو دوران بارداری برای خانومم ازشون خریدم

لباس بارداریو جلوی چشمم تست کرد که جه چوری عمل میکنه!   موبایل رو بزاری توو لباس آنتن نمیده  و بیاری از لباس بیرون آنتن میده!من یادمه اون موقع توو مرحله تبلیغات بودن و چون ابتدای کار بود پول خیلی کمی دادم اما خیالم راحت شد چون خانومم باردار بود و خیلی نگران بودم.

امیدوارم این فرهنگ توو مملکت ما جا بیفته  و همه بدونن چقدر مهمه

دوستان من خودم اندازه گیری امواج خونم  را سپردم به یه شرکت  و تمام امواج خونم از ماکروفر و مودم وای فای و تلفن های همراه همه خانوادمون و تلفن بیسیم خونم و تمام لامپ های کم مصرف خونم و امواج رادن و ایکس و گاما عه خونم  و آنتن روبروی خونم که چقد امواج به خونم منتقل  میکنه  و میزان پارازیتی که به خونم میرسه را با گزارش دقیق برام اندازه گیری کردند و یه عالمه مطالب آموزنده و نکات آموزشی  و آداب کار کردن با تمام وسایلی که  امواج ازش ساطع میشه را بهم گفتن

حتی یه لباس بارداری ضد امواج توو دوران بارداری برای خانومم ازشون خریدم

لباس بارداریو جلوی چشمم تست کرد که جه چوری عمل میکنه!   موبایل رو بزاری توو لباس آنتن نمیده  و بیاری از لباس بیرون آنتن میده!من یادمه اون موقع توو مرحله تبلیغات بودن و چون ابتدای کار بود پول خیلی کمی دادم اما خیالم راحت شد چون خانومم باردار بود و خیلی نگران بودم.

امیدوارم این فرهنگ توو مملکت ما جا بیفته  و همه بدونن چقدر مهمه

2731

سلام دوستای گلم امیدتون ازدست ندین  خدا خیلی بزرگه ....روزای خوشم میاد ...منم تو این تاپیک خیلی بی قراری کردم ولی رسیدم به خوشیش هم 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

شما هم میرسید شک نکنید ....قوی باشید 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2740

اومدم اینجا ثبت نام کردم ببینم کسایی ک مثه من بودن ..چطور کنار اومدن ..دیگه صبرم تموم شده من دخترامو تو ۲۳ هفته بارداری ب علت زایمان زودرس از دست دادم با اینکه سرکلاژ شده بودم و استراحتمم نسبی بود ..همه چیز خوب بود یک دفعه این اتفاق افتاد هنوز تو شوکم

سلام مانلی عزیز خیلی متاسفم برای این اتفاق که واست افتاده میدونم خیلی سخته ...کاملا درکت میکنم عزیزم   امید داشته باش فقط امید بخدا میتونه تورو قوی و سرپا نگه داره ..

سلام مانلی عزیز خیلی متاسفم برای این اتفاق که واست افتاده میدونم خیلی سخته ...کاملا درکت میکنم عزیزم ...

وقتی لباساشونو میبینم چقد ذوق داشتم تو کانالا و پیجا دنبال سیسمونی بودم تمام آرزوهایی ک براشون داشتم ب باد رفت ..هنوز باورم نشده ک رفتن😔

وقتی لباساشونو میبینم چقد ذوق داشتم تو کانالا و پیجا دنبال سیسمونی بودم تمام آرزوهایی ک براشون داشتم ...

میدونم هرچی بگی بهت حق میدم منم مث تو این اتفاق تلخ تجربه کردم ....ولی خواهر من قوی باش مطمئنم توام مث من دراینده ای نزدیک کوچولوت بغل میگیری

بیا اینجا دردل کن خودت خالی کن اروم تر میشی