2737
2739
عنوان

نظرتون در مورد استوری این شوهره چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5494 بازدید | 134 پست

اصلا ژیلوان چه معنی داره شوهرت با اون درد و دل کنه وقتی تو هستی

تو باید هم همسرش باشی هم دوستش همه چیشو باید به تو بگه

ولی شوهرتم عجیبه

یعنی فهمیده واقعا که تو انقدررررر حالت بده ولی حتی یه زنگ نزده بهت؟

استوری گذاشته در حالیکه میدونه تو اینستا نداری

یعنی حس کرده آبروش رفته جلو دوستش خواسته بگه تقصیر اون نیس به خاطر فشار کاریه که حالت بد شده؟

خواسته از کارت شکایت کنه؟

نمیدونم قبلا تو زندگیتون شوهرت چقدر محبت میکرده اما الان اگه واقعا فهمیده چه بلایی سرت اومده و کاری نکرده خیلی عجیبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا که اگه اون یه دوست واقعی باشه هیچ وقت به خودش اجازه همچین رفتاری رو نمیده بخاطره دوستیش

اما اینکه میگید مذهبيه پس مذهبی نیست چون یه خانم مذهبی حد و مریض و خوب میدونه 

اون به ظاهر مذهبيه

خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی و که بهم دادی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که ازت خواستمو صدامو نشنیده گرفتی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که میخواستی بدی و دیدی لیاقتشو ندارم و ندادی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که میخوای بدی و هنوز ندادی خدایا عاشقترینتمممم
2731
اصلا ژیلوان چه معنی داره شوهرت با اون درد و دل کنه وقتی تو هستی تو باید هم همسرش باشی هم دوستش همه ...

دقیقا همین فکرو میکنم منم

الان امشب حداقل ۴ تا از دوستا و اشناهاش کشیکن و منو دیدن با دوتا از استادامون، همه حدس زدن قضیه چیه و همه هم میبیننش با اون دختر زیاد میپره

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
تعریفتون از دختر خوب چیه ؟

منظورم قیافه‌ست و خیلی اهل معاشرت 

خیلی تو چشه باید خواستگار داشته باشه

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
2740

ولی دوست عزیز من فکر میکنم شما هم همسرت رو ول کردی به امون خدا والا هیچوقت همچین اتفاقی نمی افتاد شما خودت احتمالا کمی مقصري  اول به خودت و کارات فکر کن کم گذاشتی براش یا نه یه مدت بیشتر باهاش صحبت کن بیشتر بهش ابراز علاقه کن زمان بده بهش من فکر میکنم اون از کمبود وجود شماست که دست به همچین کاری زده اجازه نده دوستت پیروز بشه جمع کن زندگی تو 

خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی و که بهم دادی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که ازت خواستمو صدامو نشنیده گرفتی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که میخواستی بدی و دیدی لیاقتشو ندارم و ندادی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که میخوای بدی و هنوز ندادی خدایا عاشقترینتمممم

😔😔اولش استوری دیدم میخواستم بگم دلتنگته تا اینکه تو پیاما دیدم نوشتن اینستا نداری... بازم شاید گفته دوستاش میگن بهش و... اما زنگ میزد یا ی پیام حتی خالی خودش ی نشونه و قوت قلب بود.... ساده نباش.. گاهی باید آدم بزنه ب اون در بی شخصیتی.. لازمه.. با شخصیت ک باشی ازت سواستفاده میشه زیادددد.... چون حیا و ابرو برات مهمه.. اما بعضیا هرگز اینجوری نیستن.. مذهبی بودنش بخوره تو فرق سرش... یا با دختره صحبت کن یا با شوهرت برای همیشه اتمام حجت کن اگه قبول کرد ک هیچ وگرنه ی فکر اساسی لازمه.... 

و اینکه نگید تو کم گذاشتی زیاد گذاشتی.. همه مسائل با حرف زدن حل میشه اگه کم گذاشته شوهرش بیاد بگه کم گذاشتی نرو سرکار.... چرا تا کیش ب کشمش میشه زن کم گذاشته.... 

و اینکه نگید تو کم گذاشتی زیاد گذاشتی.. همه مسائل با حرف زدن حل میشه اگه کم گذاشته شوهرش بیاد بگه کم ...

دقیقا

شوهرم خودش اصرار کرد بیام این رشته،مادرش هم تو همین کار بوده و تمام شرایط رو میدونسته با این وجود گفت من بیام این رشته

به نظر من یه زن باید همیشه سیاستهای زنونه داشته باشه

دقیقا شوهرم خودش اصرار کرد بیام این رشته،مادرش هم تو همین کار بوده و تمام شرایط رو میدونسته با این ...

پس هیچ کمبودی نذاشتی.... خیلی هم خانومی کردی ابرو دار بودی... مشکل شوهرته و اون دختره... شما ب اندازه کافی بها دادی ب هردوشون دیگه وقتشه گام اصلی برا حفظ زندگیت برداری... یا رومی رومی یا زنگی زنگی... 

2706