2733
2734
عنوان

نظرتون در مورد استوری این شوهره چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5494 بازدید | 134 پست

فقط یه چیز دیگه 

یه لحظه بشیم و فکر کن تو با ترک کردن همسرت راه و هم برای همسرت هم برای دوستت باز تر کردی خونه که دست شوهرته ماشین که دستشه خودتو اواره کردی اونو آزاد باید امکانات و ازش می گرفتی گلم نه راهو براش باز کنی نباید ترکش میکردی اشتباه کردی باید ميموندي زندگی تو جمع و جور ميکردي

خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی و که بهم دادی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که ازت خواستمو صدامو نشنیده گرفتی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که میخواستی بدی و دیدی لیاقتشو ندارم و ندادی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که میخوای بدی و هنوز ندادی خدایا عاشقترینتمممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من فردا اکل وقت برو ماشبنتو بیار 

بعد همونجور ناراحت به یکی که با هر دوتون دوسته بگو خانم ... آتیش انداخت تو زندگیمون هر کاری هم میکنم دست بردار نیست و رفتم درخواست طلاق دادم 

اونوقت منتظر عکس العمل شوهرت باش ببین چه رفتاری میکنه 

🌷انتهای مسیر خوشبختی است با ارامش و شاد حرکت کنید🌷

عزیزم من قبلا هم تاپیکای شما رو خوندم اینکه گفته بودی دوستت قبلا به شوهرت علاقه داشته این یعنی این ارتباط از طرف اون خانم با قصد و منظور داره پیش میره 

و اینکه الان شوهرت خیلی با اون خانم وقت میگذرونه و چت میکنه علتش اینه که حتی اگه حس عاشقانه هم نسبت به اون خانم نداشته باشه ولی الان براش تو مرحله جذابیته و هی دلش میخواد بیشتر پیش بره و معلومه دوستت هم خوب اینو فهمیده و هی داره میکشونه شوهرتو سمت خودش 

یه سوال دوست رفتارای زنونه و طنازی زیاد داره؟؟

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰
2728

یه کار هم میتونی انجام بدی تا 

یه استوری از تصویر جلو ماشین که زن و مردی نشستن بذار بعد بنویس خیانتها رو خدا آشکار نیکند 

ان زمان که جای من رو دادی به یکی دیگه فکر نمیکردی صدلی خندهاتون به گوشم برسه

یه اینجور  متنی که کاملا روشن و واضح همسرت بفهمهدهمه جیز رو میدونی 

البته یه چیزی بگم اون خانم کاملا با قصد و هدف داره این کار رو میکنه ولی همسر شما شایددفقط همینطور باهاش صحبت میکنه 

چون اگر شما رو دوست نداشت راحت میگذشت 

تاپیک قبلیت گفتین پدرشوهرتون از رفتنتون ناراحت شده به پسرش تذکر داده 

این سری برای لینکه این دندون لق رو بکنی حتماااا با پدر شوهرت هنه جیز رو بگو 

همین امروز بهش بگو که رفتارای همسرت چی بوده و قصد جدایی داری 

مطمئن باش اون رفتار قاطعی با پسرش میکنه

جداشم هیچ گزینه ی دیگه ایی تو ذهنم نیست فقط چجوریشو نمیدونم با ابرو ریزی بی سر و صدا

عزیزم اومدی خبر بده از خودت

امیدوارم هر چی خیره برات رقم بخوره

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                

ژیلوان جان شما قبلا به شوهرت گفتی در کدوکی چه اتفاقی برات افتاده وواون پذیرفته 

و در مورد احساس دوستت قبل ازدواج با شما و شما رو انتخاب کرده 

شک نکن خیلی دوستت داره اما اون خانم داره سواستفاده میکنه 

حتما حتما احساسی رفتار نکن زندگیتو از دست نده

من یه مشاوره عالی میشناسم خیلی به من کمک کرد  میتونی تلفنی باهاش صحبت کنی اگر تمایل داشتی پیام دوستی بپذیر شمارش بهتون بدام  

2740

ژیلوان جان به نظر من دوستاش بهش آمار دادن که گریه میکردی اونم پیش خودش فکر کرده حتما از دلتنگی برای اون گریه کردی اصلا به ذهنش نرسیده تو اونا رو دیدی.کاش بفهمونی بهش که دیدیشون 

وای که چقدر درکت میکنم که چه حاله بدیه این حال  یاد این آهنگ همای افتادم  تو را با غیر م ...

😞😞😞😞

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
ژیلوان جان به نظر من دوستاش بهش آمار دادن که گریه میکردی اونم پیش خودش فکر کرده حتما از دلتنگی برای ...

تاپیک بعدیمو بخون

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
من که میگم منتظره درسش تموم بشه زندگی کنن

بیاین تاپیک اخرم

2706