2410
2553
عنوان

Ivf

89 بازدید | 9 پست

سلام 

من ماه دیگه lvf دارم امپول هم از الان گنال اف خریدم منتها دوز دکتر دوتا۹۰۰ بوده دوزی که من گرفتم ۶ تا ۳۰۰ تاس.....حالا میخوام بدونم اشکال داره؟

خدا جونم فقط به امید خودت ....                                                      نی نی سالم بهمون بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من با سینال اف ب صورت طبیعی باردارشدم

سلام ☺دوستای عزیزم منم مثل همه شما کابر قدیمی ام که اکانتهام به باد رفته 😏گفتم که نگید عضویت مبارک آلرژی دارم بهش😁اینم بگم صدتا اسم مستعار انتخاب کردم نیاورد خسته شدم گفتم پوووووووف و نوشتم و درکمال ناباوری سیو شد🤐همتونو دوست دارم شماهم منو دوست داشته باشید😋دیگه چی بگم؟؟؟  راستش حرفی ندارم فقط یه تیکه کلامی دارم که توهر شرایطی آرومم میکنه اونم اینه که تو بدترین شرایطم به فکر بدتراز خودت باشی و هیچوقت خودتو نبازی خدا ی جایی خودشو بهت نشون میده که از بودنش حیرت زده میشی خوب سرتونو درد نیارم🤗بدرود عزیزرانم
من هم دارم گونال تهیه میکنم برای شروع سیکل هر سوالی داشتی بپرس.

چقدر هزینه میشه کلا . هم دارو هم آی وی اف؟ . خصوصی یا دولتی ؟

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
2714
من سال۹۶ تو رویان انجام دادم حدود۵تا۶ میلیون شد ولی الان نمیدونم چقدر میشه

ایشالا خدا به همه منتظرا نی نی بده . همینطور به من و شما

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤