2733
2734
عنوان

نی نی خواهرشوهرم به دنیا اومد 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2644 بازدید | 134 پست
عزیزم ایشالا به زودی میای خبر بارداریتو میدی. بی خیال باش اصلا بهش فک نکن. اصلا روزاهارو نشمر که چند ...

این تقویم تخمک گذاری یهویی میاد میگه نزدیکه و چند روزه مونده به پریود و فلان و .‌‌.‌ بدبختی نمیتونمم حذفش کنم یادم میره تاریخا رو ☹☹😢😢

خب پس حق داری منم بودم حالا حالاها به فکر بچه نمیفتادم . تو فعلا فقط باید از زندگی دونفره لذت ببری . ...

انشالا به حق این ایام فاطمیه خدا ی عیدی ی نی نی خوشگل تو دلت بزاره😁😘

زگیتی دو کس را سپاس یکی حق شناس یکی حد شناس👌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب باید تخمک هات رو تقویت کنی میتونی از طب سنتی کمک بگیری اگه متخصص خوب توی شهرتون داری برو بهت دا ...

اره دکتر خودم متخصصه امروز رفتم مطبش نبود مثل اینک رفته مرخصی ازشانس من

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
2742
حس بدیه من نازایی داشتم ابجیم حامله حس مرگ و زندگی بود ولی چند روز ب زایمانش فهمیدم حاملم

واااااااااااااا ی چقد زیبا

انشالله تن تون سلامت و دلتون خوش عزیزم

دوستان گلم زندگی تون سرشار از امید و توکل .امید وتوکل مون به لطف و رحمت خداوند متعال باشه . در طی مسیر صبرو شکیبایی داشته باشیم. اغاز هر روز لحظه ها و ثانیه های زندگی مون درود برمحمد وال محمد باشه. ذکر صلوات رو در هیچ شرایطی فراموش نکنیم . اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 
ان شاءالله مرسی گلم 😘😘

اللهم صل علی محمد وال محمو وعجل فرجهم 

نا امید نباشی

قربون دل نازکت عزیزدلم

پاشو دست و صورت تو اب بزن لحظع غروب وضو بگبر بشین رو سجاده ات

این اشکا رو واسه سجاده ات بریز

با خود وعبودت رازو نیاز کن اروم میشی . صبور میشی

انشالله دامن همه منتظرا سبز . چراغ دلشون روشن

به امید خدا عزیزدلم پاشو فدات شم

دوستان گلم زندگی تون سرشار از امید و توکل .امید وتوکل مون به لطف و رحمت خداوند متعال باشه . در طی مسیر صبرو شکیبایی داشته باشیم. اغاز هر روز لحظه ها و ثانیه های زندگی مون درود برمحمد وال محمد باشه. ذکر صلوات رو در هیچ شرایطی فراموش نکنیم . اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 
واااااااااااااا ی چقد زیبا انشالله تن تون سلامت و دلتون خوش عزیزم

مثل معجزه بود رفته بودم برا زایمان پیشش فهمیدم خودم باردارم درست وقتی پیه همجور حرفی رو به تنم مالیدم 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2740

ب خوشحالی دیگران خوشحال باش

تا خدا خوشحالت کنه...

انشاالله ب زودی تاپیک بی بی چک مثبت بزنی...

💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

منم همیشه حسرت ب دل موندم الان بچه های همسن بچه هاموک سقط شدن میبینم همشون راه افتادن ولی من هنوز سر پله ی اول موندم لطفاواسم دعاکنیداینبار حسرت تولد نینیم ب دلم نمونه سالم باشه

لطفاهرکی تونست واسه شادی روح بابام یه صلوات یا فاتحه بفرسته😭🖤
مثل معجزه بود رفته بودم برا زایمان پیشش فهمیدم خودم باردارم درست وقتی پیه همجور حرفی رو به تنم مالید ...

واقعا در نا امیدی بسی امید است

عزیزم خیلی احساساتی شدم 

انشالله همیشه سبز و سلامت باشین

2706