2733
2734
عنوان

نی نی خواهرشوهرم به دنیا اومد 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2644 بازدید | 134 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سایز فولیکیول رو میزنه مگه؟؟ کجاش میزنه من دادم نمیدونم سایز فولی چنده

اره واسه من تو نسخه نوشته بود دکترم سونوگرافی رحم و تخمدان . جوابشم نوشته بود که فولیکول ۱۹ توی تخمدان مشاهده میشود 

منم خودم هش ماه اقدام بودم  زنداداشم ۶ساله بچش نمیشه همش سقط میشه  هنو به هیچکی نگفتم بر ...

خیلی بده دردیه که فقط اونی که همین دردو داره درکت میکنه بقیه نه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
من دلم میخواد خب ☹☹😢😢😢

به يه كاربر ديگه ام گفتم چند روز پيش 

خدا صلاحمونو بيشتر اَز خودمون ميدونه 

جمعه تو اورژانس بيمارستان يه بچه كه سالمم بود فوت كرد در اثر يه ويروس خطرناك تو هوا خيلي يه هويي 

عزيزم بچه فقط خنده و خوشي نيست 

اگه بچه دار ميشدي اين اتفاق ميفتاد صد در صد خودت خدايا چرا تو كه نميخاستي اَز اول نميدادي 

خلاصه بسپار به خودش 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2740
باردار میشی مطمئن باش ببینم آزمایش شوهرت چطوره

فقط قبل ازدواج آزمایش داد حتی آزمایش اسپرم گفت مشکلی نیست . میخوام این ماه دوباره بدم دکتر بگم هرچی آزمایش لازمه دوباره بنویسه ما انجام بدیم . 

چندسالته ؟ من داره ۳۰ سالم میشه . دیر داره میشه به نظرم 

۱۸ دارم نیرم تو نوزده😑 نه گلم هنوز جا داری زیاد فکر خودتو در گیر نگن عزیز دلم😘😘

زگیتی دو کس را سپاس یکی حق شناس یکی حد شناس👌

عزیزم ایشالا به زودی میای خبر بارداریتو میدی. بی خیال باش اصلا بهش فک نکن. اصلا روزاهارو نشمر که چند روز به تخمکگذاری مونده اقدام کن و حالشو ببر.

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
۱۸ دارم نیرم تو نوزده😑 نه گلم هنوز جا داری زیاد فکر خودتو در گیر نگن عزیز دلم😘😘

خب پس حق داری منم بودم حالا حالاها به فکر بچه نمیفتادم . تو فعلا فقط باید از زندگی دونفره لذت ببری . من تو این دوسال همه خوشیامو کردم واقعا جاش خالیه دیگه . 

2706