2733
2739
عنوان

از توفع های بیجای خانواده شوهر کلافه شدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 2590 بازدید | 156 پست
چی بگم عزیزم به جای خونواده شوهرت رو شوهرت کارکن تا اون نخواد این سواستفادها پیش نمیاد

چی بگم بهش یه بار واسه پولقرعه کشی گفتم گفتش تو خسیسی و خدا هیچوقت بهت نمیده دعوا شد.

اره واقعا آدم خیلی زورش میاد درآمدشو بده به یکی دیگه مخصوصا اینکه طرف دستش به دهنش میرسه 

شما از حقوق خودت که نمیدی؟ شوهرت پول میده؟ 

مثلا میتونی یه موقع که تو خانواده شوهرت هستی با کنایه اینا بگی آخ زندگی چقدر خرج داره ما که نمیرسونیم 

اونها هم بفهمن 

دو دقیقه در مقابل فهمیدن مقاومت نکن...                   شاید خوشت اومد.. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعوا نکن بشین آروم باهاش صحبت کن جوری ک انگار توهم خیلی پدرشو دوستداری وخیلی دوست داری برای هدیه بگیرین ولی بگو بنظر من شرایط الان مناسب نیست ۷۰۰تومن هزینه کنیم برای اینکار فعلا بیا خودمون یه هدیه مناسبتر بدیم پدرمادرا ک انتظاری از بچه هامون ندارن بعدم الان درک میکنم کلی قرض و قوله داریم دفعه بعد انشالله چیز خوب میگیری برای یکم بگو از این شرایط دربیایم بعد

بشینم تو خونه فرقی نداره بازم میره میده بهشون.

اولندش که لزومی نداره شما درآمدتو واسه زندگی مشترک خرج کنی باید درآمدتو نگهداری واسه خودت وظیفه همسرته که تلاش کنه شما درآمدت فققققققط ماله خودته اینجوری دیگه اذیت هم نمیشید ،دومن بزارید برای پدرش هزینه کنه شما باهاش بحث نکنید چون مردا لجبازن بیشتر اینجوری لج میکنه

2731

عزیزم حرص نخور، در مورد خانواده ش اصلا بحث نکن چون بدتر میشه. خدا شانس بده برادرهای من ازدواج که کردند رفتند و پشت سرشون رو هم نگاه نکردند تازه پدرم نه بازنشستگی نه کار، هیچی نداره، امسال هم همش مریض میشه 5 روز بیمارستان بود داداش م حتی دیدنش نیامد گفت بچه های خودم مریض ند، پول بیمارستان هم داداش مجردم داد. مادرم بنده خدا می گه برای این یکی زن نمی گیرم حداقل جنازه ما رو بلند کنه. 

شاید گوشی رو برای روز پدر خریدند ولشون کن. بذار از پول خودش بخره حرص نخور.

تو رو خدا تو این زمونه ای که فرداش معلوم نیست زبونتون بند نیاد.گوشی هر کی میگیره بگیره چه شوهر بی احساسی بگو نه من برای خودم خرج نمیکنم.چشمم رو بیرون از خونه برای همه ویترینهای مغازه ها میبندم.اونوقت تو خرج بی خودی کنی.بهش بگو کن زنگ نزنم به با بات هان.که خودت میدونی آخرشو.بعد شم بخوای یواشکی بخری.مطمئن باش.خراب میشی پیش بابات نکن.گفتم که گفته باشم نگی الان داغه

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
اره واقعا آدم خیلی زورش میاد درآمدشو بده به یکی دیگه مخصوصا اینکه طرف دستش به دهنش میرسه  شما ...

نمیفهمن خیلی پرروان... نمیدونم چی بگم بهشون خیلی پررو شدن.

هر بار واسه خانوادش خرج میکنه توهم مبلغی رو از حقوقت بردار برو واسه خودت سکه طلایی چیزی بخر پس انداز کن , بگو اتفاقا بابای منم پول لارمش بود دادم به اون برمیگردونه   بزار ببینه جون کندن و پول پخش کردن چه مزه ای میده , 

2738
هر بار واسه خانوادش خرج میکنه توهم مبلغی رو از حقوقت بردار برو واسه خودت سکه طلایی چیزی بخر پس انداز ...

الان چیکار کنم که نره گوشی رو بگیره. تازه 500 هم داده به داداشش یکساله هنوز ازش نگرفته فکر کنم اونم بای بای

اولندش که لزومی نداره شما درآمدتو واسه زندگی مشترک خرج کنی باید درآمدتو نگهداری واسه خودت وظیفه همسر ...

این حرف خیلی حرف غلطی هستش اسمش روشه زندگی مشترک این فرهنگ غلطه ماهه ک میگه مرد بره جون بکنه و پول بیاره زن اگر کار کرد پول ماله خودشه این چ حرف مسخره و بی منطقیه بله اگر میخوان بخشی از حقوقشون رو پس انداز کنند یا وقتی نیازی نیست پولو نگهداری کنند ولی اینکه اینقدر خودخواهانه فکر کنه اصلا درست نیست

2706