2733
2739

خانوما  خونوادم یه شهر دیگن...من و شوهرم جفتمون کار میکنیم. تا یه پس اندازی کنیم اونم بسختییییی... خونواده شوهرم هرچی میشه رو ما حساب میکنن با بدبختی دارم کار میکنم که قرعه کشی خونوادگی رو قسطاش رو بدیم چهل میلیونه بعد پدرشوهرم یهویی میگه قرعه کشی اینا  اگ درومد رو میگیرم بعدا بهش میدم چون داره خونه میخره. حقوقش خیلی خوبه پدرشورم در ماه بیست میلیونو در میاره.

بعد چندروز پیش خواهر شوهرم که مجرده یهویی به شوهرم گفت واسه بابا میخوایم گوشی بگیریم ما 700 میذاریم توهم بذار. شوهرمم میگه اگه خواستن بگیرن منم میگیرم. اعصابم داغون شده دور ازجون مث سگ واسه زندگیمون دارم کار میکنم بدم ب اینا. خودش میتونه بره گوشی بگیره وضعش عالیه. به شوهرم چیزی بگم بدش میاد بنظرتون چجوری به خونواده شوهرم بفهمونم؟؟ سر این گوشی از دیشبه دارم حرص میخورم. پدرشوهرم ی بارم ب ما کمک نکرده از صفر شروع کردیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بشینم تو خونه فرقی نداره بازم میره میده بهشون.

کار کن ولی پولت رو به شوهرت نده

تو هم برای بابات بخر 

اگه به شوهرت بگی بیشتر لج میکنه

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

کار کن ولی یواشکی حتما پسانداز داشته باش واسه خودت ،و اینکه حسابی ببپوش بخور بگرد به پوست و دندونت برس تهشم اگه چیزی موند واسه خونه تون خرج کن

بزار خرجت زیاد باشه تا شوهرت از حقوق خودش مجبور شه واسع خونه زندگی خرج کنه تا چیزی نمونه که بخواد خرج بقیه کنه... لابد اونا 700 میزارن شما باید دو تومن بزارید

من جای توبیخیال کاربودم بزارخودش کارکنه نداره ب درک عوضی قدرنشناس بگودیگع نمیتونم کارکنم یاکارکردی بهش پول نده بگوخرج خودمه بگوواس خودم کارمیکنم واس گوشی هم شماارپولاتون ندید تعهدی ندارید عجباااا چ پرو ان

عزیزم ازاین به بعد حقوقتوفقط پیش خودت بزاروبه طورمخفی قرعه کشی خانوادگی شرکت کن به کسی نگوشرکت کردیم بگوهمه رواج لباس و لوازم آرایش میکنم حداقل نصف پول پیش خودته با پول شوهرتان طلابگیربگوبرای سرمایه نزارزیادپول تو دست وبال شوهرت باشه که بهشون بده

2706