2737
2734
چجوری میگیری مگه؟؟؟من نمیگم خیلی بلدم اما یه سریا گوشیو میگیرن پایین خیلی مسخره میوفتن ینی خوشگلترین ...

من اصلا بلد نيستم عكس بگيرم 

اره من از پايين خيلي افتضاحم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقيقا  من وقتي با دوربين خودم ميگيرم احساس ميكنم خيلي زشتم

خیلی واضح میندازه تمام ایرادارو نشون میده فقط ادیت کن عکساتو و فیلتتر بزار
تو اینستا ژست عکاسی رو سرچ کن کلی کمکت میکنه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2742
با چي فتوشاپ كنم چجوري هنري بگيرم  من هيچي عكس ندارم

عزیزم من خودم انقدر عکس گرفتم جاری هام میگه باید من یک عکاسی باز کنم 

بهت که گفت جوری ژست بگیر اصلا بد نباشه مثلا از دور عکس بنداز خوب میوفته اگه خواستی برش بده تا نزدیکتر باشه تو عکس کل صورت همیشه بد میوفته یا باید یه وری عکس بندازی یا مثل اون ژست هایی که گذاشتی بندازی 

بعد برو جایی تاریک یکم نور باشه بعد فلش گوشیت روشن کن عکس بنداز خیلی عالی میشه 

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2740
چون اتاقم خيلي زشته  از هر طرف ك ميام بگيرم  وسايل داغونم پيداش

عزیزمممم...دقیقا منم تو مجردیم اینطور بودم خرجا میخواسم عکس بندازم یه چیز داغون پیدا میشد عکسمو خراب میکرد...خب سعی کن بیرون بنداری

و اما پائیز با تـو رنگِ دیگری گرفت🧡🍁🍂
مرسي عزيزم ❤️

بعد اصلا از پایین گوشی نگیر عکس بد میوفته موفق باشی 😘

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
با چي اديت كنم من فقط بيوتي پلاس دارم 

من همه اینا رو دارم ولی ایر براش از همه بهتره

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2706