2737
2734
عنوان

💖حاجت روا میشیم انشالله💖

| مشاهده متن کامل بحث + 2798 بازدید | 310 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@آلالهسرخ    کجایی؟؟چیکار کردی،،لینک گذاشتی عزیرم،،

ببخشید عزیزم رفتم تا جایی من لینک میزارم تا آخرش هستم به امید حاجت روایی

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶
تا چند روزع ۴۰ روزه .  من یکی دیگه ذکر دارم . میشه فقط فردا رو بخونم ؟

عزیزم چله است انشاا... ذکرت قبول بشه عزیزم بخون برای حضرت زهرا انشاا... تو ثوابش شریک باشی

الهی و ربی من لی غیرک    خدای من و پروردگار من من جز تو که را دارم؟؟             👦👰👶
2728
ببخشید عزیزم رفتم تا جایی من لینک میزارم تا آخرش هستم به امید حاجت روایی

وقتی یهو رفتی چنان دلم گرفت فکر کردم تو هم نمیای،،مرسی که هستی،،بخدا هدفم از این کار فقط حاجت روایی دوستان و بخصوص خانمی که مدتهاست چشم انتظار بچس،،،

💖لااله الاالله توکلت علی الله💖
وقتی یهو رفتی چنان دلم گرفت فکر کردم تو هم نمیای،،مرسی که هستی،،بخدا هدفم از این کار فقط حاجت روایی ...

عزیزم برام دعا کن با دل مهربونت

2740
عزیزم چله است انشاا... ذکرت قبول بشه عزیزم بخون برای حضرت زهرا انشاا... تو ثوابش شریک باشی

ممنونم عزیزم . اسم حضرت زهرا رو اوردی نمیتونم بگم شرکت نمیکنم تو چله . باشه عزیزم منم تو چله اسممو بنویسین 

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
ممنونم عزیزم . اسم حضرت زهرا رو اوردی نمیتونم بگم شرکت نمیکنم تو چله . باشه عزیزم منم تو چله اسممو ب ...

انشاا... عزیزم حاجت روا بشه

وقتی یهو رفتی چنان دلم گرفت فکر کردم تو هم نمیای،،مرسی که هستی،،بخدا هدفم از این کار فقط حاجت روایی ...

عزیزم شما سازمان دهی کن باشه عزیزم میتونی دقیق اسمارو بنویس و آخرش بزار 

عزیزم شما سازمان دهی کن باشه عزیزم میتونی دقیق اسمارو بنویس و آخرش بزار 

باشه،،،به نظرم نیاز نیست هرروز بیان اعلام کنن بگن خوندیم،،همینکه میگن هستیم کافیه،،

💖لااله الاالله توکلت علی الله💖
2706