2737
2739

😐مثل اینکه امروز تو کلانتری کسی جوابشو نداده الان زنگ زد که فکر کردی فقط دادگاه این دنیا حسابه نه تو قیامتباید جواب پس بدی حرومخور😐

حالا شوهرم هیچی نمیگه ها باباش میخواد جر بده خودشو دیروز میگفت میام جلبت میکنم چون سکه گرفتی الان که جوابشو ندادن واگذار میکنه به قیامت😐😐

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

سكه مهريه؟؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طلاق گرفتی ؟

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا

مهريه؟؟؟؟

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2740

سکه رو به عنوان مهریه گرفتی؟

این آدما از دین فقط اونجاهاییش که به نفع شونه رو قبول دارن. اگر برا مهرین بوده بگو خود خدا تو دین اسلام مهریه رو حلال تر از شیر مادر کرده بعد تو به من میگی حرومخور؟

سکه رو به عنوان مهریه گرفتی؟ این آدما از دین فقط اونجاهاییش که به نفع شونه رو قبول دارن. اگر برا مه ...

مهریه بود میگم بهش میگه تو بابات زیاد داره مهریه به تو حرومه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
اره از شوهرم گرفتم بعد نه ماه در به دری در دادگاه

چنتا سكه بايد بهت بده؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بهش بگو خودت چسی که رو به بادم بخوابی!  

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا