2733
2734
اگه شوهرت اوکیه سکه میده چراااجلوپدرشونمیگیره ؟؟؟

شوهرمم به زور دادگاه و ترس از حکم جلب میده وگرنه کدوم مردی راضیه اخه 

باباش شده سگ هار میگفت مبرم ازت شکایت میکنم سکه گرفتی مثل اینکه جوابشو ندادن اومده ناله و نفرین میکنه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
چنتا سكه بايد بهت بده؟

واي من چقد تورو دوست دارممممم😍😍😍

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مهریه بود میگم بهش میگه تو بابات زیاد داره مهریه به تو حرومه

چه استدلال مزخرفی. حالا چون بابات داره تو حق گرفتن مهریه نداری؟بگو روز اول کور بودین ، ندیدین بابام پولداره؟اکر دیدین پس چرا اصلا قبول کردین سکه مهرم کنین. اگر قبول کردین پس حقمه که بگیرم و میگیرم تا ته تو یکی بسوزه. این دنیا که کسی جوابت رو نداد، مطمئن باش اون دنیا هم نه تنها جوابت رو نمیدن بلکه بخاطر اینکه بهم گفتی حرومخور  ازت جواب هم میگیرن. بگو من ازت نمیگذرم

شوهرمم به زور دادگاه و ترس از حکم جلب میده وگرنه کدوم مردی راضیه اخه  باباش شده سگ هار میگفت م ...

اگه از روز قیامت حرف میزنه و اعتقاد داره،حتما اینم میدونه که مهریه حق زنه

شما چرا جواب تلفنشو میدین؟

اللهم ارزقنی شفاعه الحسین یوم الورود
چقدر پدرشوهرت کودنه 😆

دیشب یکی از زنای اینجام میگفت صدسالم بگذره شوهرت یه شاهد ببره دادگاه که مشکل طلاق از تو بوده هرچی گرفتی باید پس بدی 

ماده قانونی براش اوردم که حرفش اشتباهه میگفت بعتره مطالعه کنی یه کم 😐😐

2738
شوهرمم به زور دادگاه و ترس از حکم جلب میده وگرنه کدوم مردی راضیه اخه  باباش شده سگ هار میگفت م ...

آهااان،،خب بیخیال بابابه هیچ جاانمیرسه بزارررانقدحرص جوش بخووره تایه ورری بشه 

🐞برای نیتم ☝🏻 دونه صلوات میفرستی🐞
اگه از روز قیامت حرف میزنه و اعتقاد داره،حتما اینم میدونه که مهریه حق زنه شما چرا جواب تلفنشو میدین ...

...شعر زیاد میگه میزنم رو آیفون تخمه میشکنیم😅😅

واي من چقد تورو دوست دارممممم😍😍😍

الهي بگردم گل من

خوشحالم كه حس مثبت بهم داري😍❤️❤️❤️❤️

منم دوست دارم عزيزم😘😘😘

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
300 تاس کلا  8تا از جلو بقیش پتج ماه یکی

پس حالا حالاها بايد سكه بده پدرشوهره سكته ميكنه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
دیشب یکی از زنای اینجام میگفت صدسالم بگذره شوهرت یه شاهد ببره دادگاه که مشکل طلاق از تو بوده هرچی گر ...

من الان 10ساله دارم مهریه میگیریم تازه 8ساله ازدواج کردم دوتا دختر دارم عجب ادمای کودنی پیدا میشند

تو را  من چشم در راه دارم
چه استدلال مزخرفی. حالا چون بابات داره تو حق گرفتن مهریه نداری؟بگو روز اول کور بودین ، ندیدین بابام ...

حالا برا دختر خودش بود برا گرفتنش تا پیش رئیس قوه قضائیه هم میرفت😐😐

...شعر زیاد میگه میزنم رو آیفون تخمه میشکنیم😅😅

خجالتم نمیکشه مرد گنده

نمیگن زندگی دختر مردم چی میشه،فقط بفکر پولن

ان شاءالله ازین ببعد خوشبخت ترین باشی

اللهم ارزقنی شفاعه الحسین یوم الورود