2733
2734
من الان 10ساله دارم مهریه میگیریم تازه 8ساله ازدواج کردم دوتا دختر دارم عجب ادمای کودنی پیدا میشند

طلاقتو چه طور گرفتی ؟

من تو فکرشم با ترفند با اعتیادش طلاق بکیرم دوتا مرونده بی نتیجه تو کمپ داره که وکیل گفت چون گواهی نکردن بر پاک بودنش میتونه خیلی موثر باشه دوتا شاهد مرد هم دارم شهادت بدن که دیدن مواد کشیده

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
خجالتم نمیکشه مرد گنده نمیگن زندگی دختر مردم چی میشه،فقط بفکر پولن ان شاءالله ازین ببعد خوشبخت تری ...

مرسی عشقم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طلاقتو چه طور گرفتی ؟ من تو فکرشم با ترفند با اعتیادش طلاق بکیرم دوتا مرونده بی نتیجه تو کمپ داره ک ...

من پدرشوهرم طلاقم داد اون شوهرم گفت این زن به درد تو نمیخوره پسرشم گفت چشم پدرجان 😉

تو را  من چشم در راه دارم
من پدرشوهرم طلاقم داد اون شوهرم گفت این زن به درد تو نمیخوره پسرشم گفت چشم پدرجان 😉

مهریتم موند؟

آها درسته طلاق از طرف مرد باشه مهریه باقی میمونه

2731
2740
اینقد اذیتم کردم که خودم رفتم تقاضا دادم اونم قبولکرد

چه قدر خنگ بوده الان مردا کاری میکنن با دست خودت حلال کنی همه چی رو تا فقط و فقط طلاقت بده

چه قدر خنگ بوده الان مردا کاری میکنن با دست خودت حلال کنی همه چی رو تا فقط و فقط طلاقت بده

روانی بود دیگه ادم که حرف حالیش نبود نه خودش نه باباش

تو را  من چشم در راه دارم