2737
2739
عنوان

شماره دختر تو کیف شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3604 بازدید | 142 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم.فقط بخاطر پسرم مجبورم

بمیرم الهی بیچاره والدین که مجبورن بخاطر بچه ها تحمل کنن

درکت میکنم خیلی سخته من نقطه ضعفم خیانته الان عقدیم میترسم همش از اینده چون اطرافیانم زیاد ازشون خیانت ندیدم

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
2740
فکرکنم خیلی وقته باهمن چون دوسال پیش هم بهش شک کردم انگار همون دختر

اگه میخوای باهاش بمونی پس برو تعقیبش کن،خونه دختر رو پیدا کن و از طرف ی مرد یا زن دیگه غیر مستقیم که نفهمن تویی شوهرت رو و اون ج...و پدر و مادرش رو تهدید کن،اگرهم نمیتونی دیگه تحمل کنی بازم خونه دختررو پیدا کن با تعقیب شوهرت و ابروشونو ببر،در خونه شو بگیر به لگد و فحش

اینکه اون دختره اول اسم شوهرتو میذاره دیگه شک رو به یقین تبدیل میکنه

اگه موافقی از لایکت ممنون میشم، اگه مخالفی از اینکه ریپلای نمیکنی!من از جر و بحث متنفرم دوست مخالف!اینجا هم مثل شما دلم میخاد نظرمو بگم حتییییییی اگه مخالف شماست!دقت کن پس!

چرا جیب همسرتون رو میگردید

در قحطی نیشابور ،چهل شبانه روز در شهر گشتم،نه در هیچ مکانی صدای اذانی بود،نه درِ هیچ مسجدی گشاده...آنجا دانستم که نام اعظم خداوند "نان" است.     مصیبت نامه عطار نیشابوری
اگه میخوای باهاش بمونی پس برو تعقیبش کن،خونه دختر رو پیدا کن و از طرف ی مرد یا زن دیگه غیر مستقیم که ...

اخه شرایط این کارو ندارم شوهرم که صبح ها جیره سرکار پیش اون نمیره مطمینم ظهرها هم میاد خونه

2706