2703
2553
عنوان

شماره دختر تو کیف شوهرم

3604 بازدید | 142 پست

نظر به تایپیک قبلیم که گفتم شوهرم موقع پیام گوشیشو مخفی میکنه.بخاطر دیدن اون شماره توکیفش مجبورم شک کنم چون شماره تو تل چک کردم مال یه دختر که گهگاهی هم اول اسم شوهرمو میزاره به نظرتون شکم چقد حقیقت داره البته بگم بهش نگفتم که شماره پیدا کردم چون مشاور بهم گفت فعلا مستقیم نگو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

والا من نمیتونستم حتی یه لحظه خم صبر کنم موقع پیام دادن مخفی گوشی رو ازش میگرفتم شکم درست بود گوشی رو همونجا میکوبم سرش...تجربه ها نشون داده سکوت کردن اوضاع رو بدتر میکنه

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2714
گفت رفتاراشو درنظر بگیر هم از لحاظ رفتاری هم جنسی اگه بهت نزدیک شد بهش محبت کن که اگه چیزی باشع از س ...

میخوای باهاش بمونی؟

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
2706